اجاره خودرو در دبی
برگشت در محل تحویل

اجاره خودرو ارزان در دبی

اجاره خودرو در دبی تنها بخشی از امکاناتی‌ است که شرکت سعادت رنت در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در سعادت رنت با کسب رتبه‌ی یک رضایتمندی مشتری از TRIPADVISOR و GOOGLEREVIEW در سالیان متوالی هزینه اجاره ماشین در دبی را تا جای ممکن پایین آوردیم. اجاره ماشین در دبی به صورت آنلاین انجام شده و با خدمات پشتیبانی 24 ساعته به شما همراهان ارائه می‌شود. حتی در صورت نداشتن گواهینامه‌ی رانندگی در دبی امکان اجاره خودرو با راننده را برای شما فراهم آوردیم؛ برای دیدن قیمت اجاره خودرو در دبی در ادامه همراه ما باشید.


۱۰% تخفیف
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۱۲۵۱۱۹ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۲۰۱۱۷ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۱۰۱۰۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۰۰۰ AED
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۱۲۹ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۲۷ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۲۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۰۰۰ AED
سوزوکی بالانو
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۱۳۳ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۳۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۲۵ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۰۰۰ AED
toyota yaris
2023 - 2022
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۱۳۹ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۳۷ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۳۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۰۰۰ AED
۲۰% تخفیف
A/C
A
4
5
4

از ۲ تا ۶ روز:۱۸۵۱۴۷ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۸۰۱۴۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۷۰۱۳۷ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰ AED
A/C
A
4
5
4

از ۲ تا ۶ روز:۱۵۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۴۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۳۵ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰ AED
۱۲% تخفیف
A/C
A
4
5
4

از ۲ تا ۶ روز:۱۸۵۱۶۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۸۰۱۶۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۷۰۱۵۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰ AED
۱۳% تخفیف
toyota corolla
2024 - 2023
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۱۹۵۱۶۷ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۹۰۱۶۴ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۸۰۱۵۷ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰ AED
A/C
A
4
5
5

از ۲ تا ۶ روز:۱۷۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۶۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۴۵ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰ AED
۳۰% تخفیف
toyota rush
2023 - 2020
A/C
A
4
7
5

از ۲ تا ۶ روز:۲۵۵۱۹۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۲۴۵۱۸۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۲۲۰۱۵۵ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰ AED
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۱۹۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۹۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۸۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰ AED
A/C
A
4
5
4

از ۲ تا ۶ روز:۱۹۹ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۸۹ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۸۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰ AED
A/C
A
4
5
4

از ۲ تا ۶ روز:۲۳۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۲۲۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۲۱۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰ AED
۹% تخفیف
toyota cross
2024 - 2023
A/C
A
4
5
5

از ۲ تا ۶ روز:۲۵۰۲۳۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۲۴۰۲۲۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۲۳۰۲۱۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰ AED
اجاره تویوتا کمری
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۲۳۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۲۲۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۹۵ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۵۰۰ AED
۵% تخفیف
A/C
A
4
5
5

از ۲ تا ۶ روز:۲۵۰۲۴۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۲۴۰۲۳۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۲۳۰۲۲۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۵۰۰ AED
A/C
A
4
7
5

از ۲ تا ۶ روز:۲۶۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۲۵۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۲۴۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۵۰۰ AED
ford territory
2024 - 2023
A/C
A
4
5
5

از ۲ تا ۶ روز:۳۵۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۳۳۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۲۹۵ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۲,۰۰۰ AED
۳۴% تخفیف
A/C
A
4
7
5

از ۲ تا ۶ روز:۸۵۰۵۶۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۸۰۰۵۵۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۸۰۰۵۳۵ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۲,۰۰۰ AED
۱۰% تخفیف
A/C
A
4
7
5

از ۲ تا ۶ روز:۶۵۰۵۹۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۶۴۰۵۸۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۶۲۰۵۶۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۲,۰۰۰ AED

سوالات متداول

اجاره ماشین بدون راننده دبی تنها به صورت آنلاین و از طریق وب‌سایت پیش‌رو امکان پذیر است. برای راحتی بیشتر توصیه می‌کنیم ابتدا به صفحه‌ی سوالات پرتکرار مراجعه کرده یا از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در وب‌سایت با ما در ارتباط باشید.
مدارک لازم برای اجاره خودرو در دبی برای افراد مقیم در ایران: گواهینامه بین المللی + کپی پاسپورت + کپی ویزا + دیپوزیت (ودیعه ضمانت) و مدارک لازم برای اجاره ماشین در دبی برای افراد مقیم امارات: گواهینامه امارات + کپی از کارت اقامت + ویزا امارات + پاسپورت امارات + دیپوزیت (ودیعه ضمانت) و مدارک لازم کرایه ماشین برای توریست‌ کشورهایی همچون آمریکا، اسپانیا، انگلیس و... عبارت است از گواهینامه همان کشور (نیاز به ارائه‌ی گواهینامه بین‌المللی نیست) + ویزا + پاسپورت + دیپوزیت (ودیعه ضمانت).
مبلغی که به عنوان ضمانت به ازای اجاره خودرو به شرکت پرداخت می‌شود را دیپوزیت یا ودیعه می‌گویند. میزان مبلغ آن نیز بسته به نوع خودرو متفاوت است. در سعادت رنت این امکان وجود دارد که به هنگام اجاره خودرو در دبی، دیپوزیت را به صورت ریالی یا ارزی در ایران یا در دبی پرداخت نمایید. این مبلغ پس از 25 روز کاری به حساب شما بازگردانده خواهد شد. در صورت پرداخت دیپوزیت به صورت ارزی در دبی، هزینه‌ی حواله‌ی ارز برای برگشت ودیعه بر عهده مشتری خواهد بود.
سعادت رنت سه نوع بیمه خودرو (بیمه‌ی پایه، بیمه‌ی متوسط و بیمه‌ی CDW بین المللی) را مشخص کرده است که بسته به نوع بیمه‌ی انتخابی اجاره کننده، قسمتی از مبلغ خسارت بر عهده‌ی اجاره کننده و مابقی بر عهده‌ی شرکت سعادت رنت خواهد بود. داشتن بیمه خودرو در زمان بروز خساراتی همانند تصادف که مقصر هستید؛ یار شما است. بدیهی است که هر چه بیمه‌ی انتخابی امکانات بیشتری داشته باشد میزان بیشتری از خسارات را پوشش بدهد و تعهد شما در جبران خسارت کمتر خواهد شد. برای مشاوره در انتخاب بهترین نوع بیمه همین حالا با کارشناسان سعادت رنت در تماس باشید، منتظر شنیدن صدای شما هستیم.
بر اساس قراردادی که هنگام اجاره ماشین در دبی بین شما و سعادت رنت منعقد می‌شود، تنها فرد امضا کننده‌ی قرارداد حق رانندگی با ماشین را دارد با این وجود اگر فکر می‌کنید در سفر نیاز دارید که فرد دیگری نیز رانندگی کند لازم است که هنگام قرارداد کارت شناسایی و گواهینامه‌ی راننده‌ی دوم نیز ارائه شود؛ این موضوع شامل هزینه‌ی کمی نیز هست. لطفا توجه داشته باشید که اگر شخص دیگری از خودروی اجاره شده‌ی شما استفاده کند و نام وی در قرارداد درج نشده باشد؛ در صورت بروز حوادث غیرمترقبه بیمه هیچ پوششی را بر عهده نخواهد گرفت و مسئولیت پاسخگویی به پلیس راهنمایی و رانندگی دبی نیز بر عهده‌ی شما خواهد بود.
قیمت اجاره خودرو در دبی بر اساس نوع سرویس (اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده)، مدل و برند خودرو، مدت زمان کرایه
ابتدا خونسردی خود را حفظ کنید، مطمئن شوید سرنشینان هر دو خودرو سالم هستند، با پلیس تماس بگیرید، از صحنه فیلم برداری کنید و با همکاران ما در سعادت رنت تماس بگیرید.
شما در زمان رزرو محل و زمان تحویل و عودت را مشخص خواهید کرد. در سعادت رنت این امکان را دارید که در هر محلی در شهر دبی اقدام به تحویل و عودت خودرو نمایید.
سعادت رنت خودروها را به صورت کامل بررسی و بدون مشکل به شما تحویل می‌دهد در صورتی که در زمان اجاره با نقص فنی رو به رو شدید حتما با همکاران پشتبان تماس بگیرید تا راهنمای‌های لازم انجام شود.
مدت اعتبار گواهی‌نامه‌های بین‌المللی یک و سه ساله است. گواهینامه‌های رانندگی بین‌المللی قابل تمدید نبوده و پس از انقضاء باید نسبت به درخواست گواهینامه جدید اقدام شود. برای دریافت گواهینامه بین المللی می‌توانید به دو صورت اقدام کنید 1- مراجعه به مراکز اصلی و نمایندگی های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در تهران و سایر استان ها(تحویل فوری) 2- درخواست آنلاین از طریق سایت https://www.taci.ir/(فقط در داخل کشور) برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه گواهینامه بین المللی چیست و نحوه دریافت آن در این قسمت کلیک کنید. مدارک لازم برای دریافت گواهینامه رانندگی بین المللی: 1- اصل گواهینامه رانندگی معتبر جمهوری اسلامی ایران 2- یک قطعه عکس تمام رخ 4*3 3- گواهینامه بین المللی قبلی 4- اصل یا کپی صفحه اول گذرنامه 5- تکمیل فرم درخواست 6- پرداخت هزینه های اعلام شده

اجاره خودرو در دبی از شعبه امارات سعادت رنت

قوانین اجاره خودرو در دبی چیست؟

حداقل سن مورد نیاز برای اجاره خودرو در دبی میبایست 18 سال باشد و همچنین شما نیاز به گواهینامه رانندگی بین المللی دارید ( افراد مقیم اروپا و کشورهای شورای خلیج فارس(GCC) به مدت 6 ماه نیاز  به گواهینامه بین المللی ندارند) + کپی از پاسپورت راننده + پرداخت دیپوزیت که با توجه به نوع خودرو متفاوت است. 

نگاهی به بازار اجاره خودرو در دبی:

با توجه به اطلاعات زیر بیشترین تقاضا را در ماه های مختلف میتوانید مشاهده نمایید.

دیپوزیت برای اجاره خودرو در دبی چیست و چرا دیپوزیت دریافت میشود؟

برای اجاره خودرو شما نیاز به پرداخت مبلغی به عنوان دیپوزیت دارید که به صورت ودیعه نقدی یا پرداخت از طریق کردید کارت انجام میشود و این مبلغ بعد از 25 روز به شما برگردانده میشود. دیپوزیت مبلغی است که برای جرایم راننگی و خسارت های جزئی، همه شرکت های اجاره خودرو از شما دریافت میکنند. این مبلغ را میتوانید با ارزهای مختلف حتی با بیتکوین نیز پرداخت نمایید.

دیپوزیت چه زمانی به من برگزدانده میشود؟ از کجا مطمئن باشم؟

دیپوزیت بعد از 25 روز به حساب شما بازگردانده میشود. 

سعادت رنت با مجوز رسمی از RTA DUBAI  بیشترین میزان رضایت مشتری را در گوگل و تریپ ادوایزر داره و میتونید مطئن بشید که الویت اصلی ما کسب رضایت مشتریان است چون میدانیم گشترش بیزینس در گرو رضایت مشتریانمان است.

شرایط بیمه خودروهای اجاره ای در دبی چیست؟

شرایط بیمه خودروها برای شرکت های مختلف اجاره خودرو مختلف است. در زمان رزرو خودرو هر چه بیمه بهتری انتخاب کنید مسئولیت مالی شما در تصادفات کمتر میباشد. یعنی در هنگام تصادف هزینه کمتری را پرداخت مینمایید. بهترین نوع بیمه خودروهای اجاره ای CDW بین المللی میباشد. اما در تمامی تصادفات اگه خودرو تعداد روز زیادی در تعمیرگاه متوقف شود این هزینه بر عهده شما است زیرا بیمه این نوع هزینه ها را پوشش نمیدهد.

محل تحویل و عودت خودرو کجا میباشد؟

در هر لوکیشن که شما بخوایید میتوانیم خودرو را تحویل شما بدهیم و این لوکیشن ها در باکس رزرو آنلاین مشخص شده است اگه در لوکیشن خاصی در نظر دارید از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید. هزینه ترانسفر خودرو با توجه به لوکیشن متفاوت میباشد.  شما میتوانید حتی خودرو را در یک لوکیشن یا یکی از شهر های امارات تحویل بگیرید و در لوکیشن و یا شهر دیگری آن را عودت دهید.

اجاره خودرو در فرودگاه بین المللی دبی DBX

اگر تصمیم به اجاره خودرو در فرودگاه دبی DXB دارید، ابتدا باید توجه داشته باشید فرودگاه دبی دارای 3 ترمینال است و با توجه به کشور مبدا و شرکت هواپیمایی این ترمینال ها متفاوت هستند. برای اجاره خودرو در فرودگاه دبی میتوانید از طریق رزرو آنلاین، ترمینال خود را مشخص نمایید و اگر نمی دانید پرواز شما برای کدام ترمینال است کارشناسان پشتیبانی ما 24 ساعته برای هر نوع سوالی آماده پاسخگویی هستند.

مشاهده لیست قیمت اجاره خودرو در فرودگاه دبی و رزرو آنلاین خودرو میتوانید روی لینک قبل کلیک کنید یا از >> منو سایت >> قسمت نمایندگی های سعادت رنت >> صفحه شعبه فرودگاه دبی مراجعه نمایید.

اجاره خودرو در دبی

اگر قصد سفر به دبی را دارید باید گفت نباید از خیابان گردی در دبی غافل شوید. مطمئنا می دانید که در دبی انواع خودروهای لوکس و لاکچری موجود است. برای گردش و تفریح در دبی می توانید به راحتی خودروی موردنظرتان را رزرو کنید. یکی از برتری‌های سعادت رنت نسبت به دیگر شرکت‌ها، ارائه خدمات اجاره انواع ماشین در دبی با قیمت‌های استثنایی است. خوشبختانه شرکت بین المللی سعادت رنت این امکان را فراهم آورده تا خارج از مرزهای ایران خدمات خود را به هم وطنان عزیزمان ارائه دهد. شعب اجاره خودرو دبی، در تمام شهرهای این کشور امارات و در فرودگاه بین المللی دبی قرار دارد. بنابراین، مهم نیست که خودرو را برای کجا می خواهید، می توانید به سرعت ماشین را انتخاب کنید و به صورت آنلاین رزرو کنید. اجاره خودرو و مشاهده قیمت اجاره ماشین در دبی و شرایط را در این صفحه مطالعه کنید. 

هزینه اجاره خودرو در دبی

پرداخت هزینه اجاره ماشین در دبی بدون نیاز به کارت اعتباری خارجی در سعادت رنت ممکن است؛ انتخاب با شماست که کارت‌های اعتباری خارجی را انتخاب کنید یا با کارت‌ بانک‌های ایران یا حتی به صورت نقد هزینه اجاره ماشین مورد نظر را پرداخت کنید. برای آسایش بیشتر شما فارسی زبانان عزیز در دبی نیز متصدی فارسی زبان در نظر گرفتیم تا همه‌ی مراحل با کمترین دغدغه برای شما پیش برود.
در نظر داشته باشید که ما با ارائه‌ی ارزانترین خودروی اجاره‌ای در دبی این امکان را فراهم کردیم که هزینه‌ی کمتری به نسبت کرایه تاکسی در دبی پرداخت کنید تا در هزینه‌های سفر صرفه‌جویی کرده باشید. در حال حاضر (سال 2022 و 2023) قیمت تاکسی در دبی از فرودگاه تا یک هتل در مرکز شهر دبی حدود 100 درهم است، این در حالی‌ست که با پرداخت همین میزان هزینه و اجاره خودرو از سعادت رنت می‌توانید یک روز کامل ماشین را در اختیار داشته باشید.
قیمت اجاره خودرو در دبی از روزانه حدود 95 درهم شروع شده و قیمت اجاره خودرو لوکس در دبی نیز از روزانه 600 درهم آغاز می‌شود. مسافران عزیزی که قصد سفر به دبی دارند می‌توانند قبل از سفر به این شهر ماشین موردعلاقه خود را از ایران به ‌واسطه معتبرترین شرکت ایرانی در دبی رزرو کنند. سعادت رنت این امکان را برای مسافران عزیز فراهم کرده تا برای اجاره خودرو لوکس در دبی از ایران اجاره کنید.
 

خدمات رنت ماشین سعادت رنت در دبی

 •  امکان رزرو آنلاین 
 •  امکان پرداخت مبلغ اجاره خودرو با هر ارزی
 •  امکان تمدید خودروی اجاره‌ای
 •   امکان رزرو و عقد قرارداد برای تاریخ دلخواه
 •   امکان پرداخت وجه در ایران
 •   پشتیبانی 24 ساعته خدمات
 •  متصدی  مسلط به زبان فارسی برای تحویل خودرو
 •  راهنمای فارسی زبان بدون نیاز به پرداخت هزینه‌ی مازاد
 •  امکان تحویل و عودت خودرو به صورت 24 ساعته
 •  اجاره خودرو در دبی بدون نیاز به چک ضمانت یا  credit card
 •  بیمه کامل بین المللی CDW
 •  خودروهای مدل سال 2023-2020
   

مراحل رزرو اجاره ماشین در دبی

تمامی رزرو و درخواست‌های شما باید از طریق شعبه‌ی مرکزی (تهران) انجام گردد.
قدم اول برای رزرو خودرو در دبی:
ابتدا لازم است نوع سرویس (اجاره خودرو با راننده در دبی و اجاره خودرو بدون راننده در دبی) را مشخص کنید.
قدم دوم برای اجاره خودرو در دبی: 
سپس خودروی مد نظر را از طریق وب‌سایت با قیمت و دیپوزیت‌های مشخص شده انتخاب کنید؛ اطلاعات تمامی خودروها کاملا به روز هستند؛ حالا بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ی اضافی رزرو را انجام بدهید.
بعد از درخواست رزرو، کارشناسان ما در کمتر از 6 ساعت برای تایید نهایی فاکتور و مدارک شناسایی با شما تماس خواهند گرفت.
قدم سوم برای کرایه ماشین در دبی:
ارسال مدارک مورد نیاز از جمله (گواهینامه بین المللی + پاسپورت + ویزا) از طریق آپلود در پنل کاربری خود در سعادت رنت یا ارسال با پیک یا واتس اپ
قدم چهارم برای کرایه ماشین در دبی:
•    انتخاب نوع پرداخت
•    پرداخت در ایران به صورت ریالی
•    پرداخت به درهم در هنگام تحویل خودرو
•    عقد قرارداد و ارسال برای مشتری 
قدم پنجم برای کرایه ماشین در دبی:
آخرین مرحله‌ تحویل خودرو در محل مورد نظر شماست که با هزینه‌ی مجزا انجام می‌شود. حضور شخص نام برده در قرارداد الزامی است و حتما قرارداد باید توسط ایشان امضا گردد.
 

مدارک لازم برای اجاره خودرو در دبی

برای سهولت در روند اجاره خودرو در دبی و رضایت شما عزیزان، یک فرد فارسی زبان پشتیبانی شما را تا پایان سفر برعهده می‌گیرد. با تحویل مدارکی که در ادامه بیان می‌شود، می‌توانید به راحتی برای اجاره خودرو در دبی اقدام کنید.
•    تصویر گواهینامه‌ی بین المللی
•    تصویر ویزا
•    تصویر پاسپورت

 یکی از مدارک لازم برای اجاره خودرو در دبی، گواهینامه رانندگی بین المللی است.
همانطور که می‌دانید، هر مسافری که قصد رانندگی در دبی و امارات یا خارج از کشور ایران را دارد باید گواهینامه‌ی رانندگی معتبر داشته باشد. یکی دیگر از مواردی که برای رانندگی در این شهر باید به آن توجه داشته باشید، سن است؛ برای رانندگی در دبی، باید 19 سال سن به بالا داشته باشید.

رنت خودرو در دبی برای ایرانی ها

شرکت های اجاره خودرو دبی برای بستن قرارداد از مشتریان خود ودیعه دریافت می کنند که بعد 25 روز کاری از زمان عودت خودرو  و استعلام خلافی و عوارضی باقیمانده آن را به حساب مشتریان خود واریز می کنند و در صورتی که ویزا کارت و یا حساب ارزی دارید شرکت سعادت رنت این امکان رو فراهم کرده تا  هزینه را به حساب شما عودت دهد. برای این کار شما نیاز به یک حساب بین المللی دارید که متاسفانه برای ایرانی ها غیر ممکن است. به همین دلیل شما با اجاره خودرو سعادت رنت می توانید از ایران خودرو مورد نیازتان را رزرو کرده و در دبی تحویل بگیرید. کلیه رزرو ها و درخواست ها در شرکت سعادت رنت بصورت رایگان ثبت میگردد و درصورت درخواست مشتری میتوانید تمام هزینه ها را ریالی ایران واریز کنید و قرارداد شما تایید و برایتان ارسال میگردد.

 

 

اجاره ماشین ارزان در دبی

اجاره ماشین ارزان در دبی، یکی از بهترین راه ها برای صرفه جویی در هزینه و زمان شما می باشد. کرایه خودرو با قیمتی مناسب و شرایط آسان، در سعادت رنت، برای تمامی افراد امکان پذیر است. برای رنت خودرو موردعلاقه ی خود در دبی می توانید به صورت آنلاین و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای اقدام کرده، خودرو را رزرو کرده و پس از تایید کارشناسان بخش فروش، ماشین را رنت کنید و سفری به یادماندنی برای خود و عزیزان خود به ارمغان آورید. 

با توجه به اینکه تمام خودرو ها در دبی متعلق به شرکت سعادت رنت میباشد این شرکت ارزانترین اجاره خودرو در دبی میباشد.

 

هزینه‌های جانبی اجاره ماشین در دبی

پیش از اجاره ماشین باید در نظر داشته باشید که ممکن است نیاز باشد تا هزینه‌های جانبی را نیز در کنار هزینه اجاره ماشین پرداخت کنید. این هزینه‌ها شامل پرداخت مبلغی برای سالیک ( عوارض جاده ای ) و تمامی جریمه‌هایی راهنمایی و رانندگی می‌شود که به نام ماشین نوشته شده و از کسی که ماشین به نام او اجاره شده، در پایان سفر حتماً دریافت خواهد شد.
هزینه‌های سالیک به آن دسته از هزینه‌هایی گفته می‌شود که متقاضی باید برای عوارض منطقه و خیابان بپردازد. اصول این سیستم در سال ۲۰۰۷ در دبی و تحت عنوان پرداخت جاده‌ای تصویب و بهره‌برداری شد، طبق این قانون مناطقی که تردد در آن‌ها شامل پرداخت هزینه می‌شود مشخص شده‌اند. همچنین در نظر داشته باشید داشته باشید که در برخی از مناطق مشخص شده، تردد با ماشین از ساعت ۱۰ شب پنج شنبه تا ۹ صبح جمعه، به صورت رایگان محاسبه می‌شود.
اگر کودکانتان را نیز می‌خواهید همراه خود داشته باشید، بهتر است بدانید که کودکان زیر ۴ سال، طبق قوانین راهنمایی و رانندگی کشور امارات باید دارای یک صندلی مخصوص باشند که آن را هم باید برای او به صورت روزانه اجاره نمایید و هزینهٔ این صندلی نیز به صورت روزانه دریافت می‌شود.
 

قوانین راهنمایی رانندگی دبی

پیش از آن که اقدام به اجاره خودرو در دبی نمایید، باید با قوانین رانندگی در دبی آشنا باشید. در واقع عدم رعایت قوانین در شهر دبی می‌تواند منجر‌به اعمال جرائم سنگینی شود. همه افرادی که قصد دارند تا از خدمات اجاره ماشین در شهر دبی بهره‌مند شوند باید به نکات زیر توجه داشته باشند:

 •    عدم تغییر مسیر ناگهانی
 •    رعایت کردن سرعت مجاز
 •    توجه به چراغ راهنمایی و رانندگی
 •    عدم پارک ماشین در محل پارک معلولین
 •    عبور نکردن از خط اتوبوس و تاکسی
 •    توجه به محل عبور عابرین
 •    توجه به چراغ قرمز و رد شدن از آن