ترانسفر نمایشگاهی شامل چه خدماتی است ؟

آشنایی با ترانسفر نمایشگاهی و خدمات تشریفاتی ارائه شده     ترانسفر یک کلمه ی انگلیسی به معنای انتقال، جا به جایی و واگ...

آشنایی با ترانسفر نمایشگاهی و خدمات تشریفاتی ارائه شده  

 

ترانسفر یک کلمه ی انگلیسی به معنای انتقال، جا به جایی و واگذار کردن می باشد. این کلمه در کنار دیگر واژه ها معنی پیدا می کند که یکی از مهم ترین آن ها ترانسفر نمایشگاهی می باشد. ترانسفر نمایشگاهی چیست؟ چه کسانی از این خدمات استفاده می کنند؟ مزایای استفاده از ترانسفر نمایشگاهی چیست؟ برای پاسخ به این سوال ها بهتر است با ما همراه شوید

ترانسفر چیست؟

به طور کلی جا به جایی شما از محلی به محل دیگر که توسط یک شرکت اجاره خودرو انجام می گیرد را ترانسفر می گویند. حال اگر منظور ترانسفر نمایشگاهی باشد پس مقصد نمایشگاه مورد نظر است. قطعا هر کدام از شما برای یک بار هم که شده به نمایشگاه های مختلف رفته اید. نمایشگاه کتاب، نمایشگاه معماری، نمایشگاه صنایع دستی و ... نمونه هایی از این قبیل نمایشگاه ها می باشند که هر ساله با توجه به کیفیت و تقاضای مردم و نیاز شرکت ها بسیاری از اشخاص از شهر ها و کشورهای دیگر می آیند.

ترانسفر نمایشگاهی

نمایشگاه های بزرگ عموما در پایتخت و محل دائمی نمایشگاه های ایران در خیابان سئول برگزار می شود. زمانی که از خدمات ترانسفر استفاده می کنید این امکان در اختیارتان قرار می دهند تا شما را از محل اقامتتان تا نمایشگاه و پس از اتمام از نمایشگاه تا محل مورد نظر همراهی کنند.

اجاره خودرو برای ترانسفر نمایشگاهی

این روزها با توجه به استقبال چشمگیر مردم از شرکت های اجاره ماشین و استفاده از خدمات ویژه آن ها بازار ترانسفر نمایشگاهی و فرودگاهی داغ شده است. هر کسی با توجه به مهمان هایی که دارد یک اتومبیل را به دلخواه اجاره می کند. اگر هم تعداد مدعوین بیش از 4 نفر بود می توانید از اجاره ون استفاده کنید. تشریفاتی نمایشگاهی شامل خدمات بی نظیر و متنوعی است که می توانید با مراجعه به موسسات اجاره خودرو از آنها بهره مند شوید.

ترانسفر نمایشگاهی

ون ها از 6 تا 15 نفر ظرفیت دارند و با توجه به مدل های گوناگون از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند. به طور مثال هزینه اجاره ون هایس از ون دلیکا بیشتر است. تمامی ون و اتوبوس های شرکت های حرفه ای و معتبری مانند سعادت رنت دارای wifi، بیمه مسافرتی، بالاترین سطح کیفیت فنی و صندلی مخصوص کودک (carrier) می باشند.

اگر مهمان های مهم مانند سران دیگر کشورها و یا افراد برجسته و مهم کشور دارید و می خواهید به بهترین شکل ممکن از آن ها استقبال و پذیرایی کنید به شما پیشنهاد می کنیم از اجاره خودروهای تشریفاتی استفاده کنید. این خودرو ها دارای امکانات و آپشن های ویژه ای هستند که با خیالی راحت می توانید مهمان هایتان را از محلی به محل دیگر ببرید. خودروهای تشریفاتی جزو خودروهای لوکس مس باشند تا شما به راحتی از مهمانان خود استقبال کنید.

 

ترانسفر نمایشگاهی

جالب است بدانید تمامی راننده های خودروهای تشریفاتی منضبط، منظم، وقت شناس، شیک و مرتب و همچنین مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه و ترکیه هستند

ترانسفر نمایشگاهی

نکات مهم

  • اگر به دنبال اجاره ماشین ارزان برای ترانسفر نمایشگاهی هستید بهتر است ابتدا از موسسات اجاره خودرو پرس و جو کنید
  • انتخاب ترانسفر نمایشگاهی برای همراهی مهمان هایتان، انتخابی هوشمند و حرفه ای برای شما محسوب می شود
  • با اجاره ون یا ماشین های تشریفاتی به همراه راننده ای مجرب در مسیریابی، به راحتی از محلی به محل دیگر سفر می کنید
  • اگر مهمانی مهم دارید و می خواهید در امنیت کامل او را همراهی کنید بهترین گزینه انتخاب ترانسفر نمایشگاهی و کرایه اتومبیل می باشد.

 

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 48 - 23