اجاره ماشین بدون چک، ودیعه و سند[بدون دیپوزیت ماشین اجاره کنید]

اجاره ماشین بدون چک، ودیعه و سند[بدون دیپوزیت ماشین اجاره کنید]

اجاره ماشین بدون چک و سند چگونه است؟


آیا شما به دنبال اجاره خودرو بدون چک و ودیعه هستید؟ سعادت رنت آسان ترین شرایط در زمینه اجاره ماشین برایتان در نظر گرفته است. به دلیل درخواست بسیاری از مشتریان در نظر گرفته ایم تا در این مقاله توضیحاتی درباره شرایط اجاره خودرو بدون چک، سند و ودیعه را به شما عزیزان بدهیم. باید گفت که هیچ شرکت اجاره خودرویی به شما بدون مدارک خودرو اجاره نمی دهد. اما این شرکت برای مشتریان خود شرایطی در نظر گرفته تا بدون چک و ودیعه خودرو اجاره کنند.با مطالعه این مطلب می توانید اجاره ماشین بدون چک، ودیعه و سند را تجربه کنید.

سعادت رنت توانسته بخش عظیمی از دغدغه های مشتریان اجاره خودرو را در زمان قرار داد و تحویل مدارک رفع کند. شما در سعادت رنت می توانید بدون چک ، سند و ودیعه خودرو اجاره کنید. اما اینکه شرایط آن چیست کافیست در ادامه مطلب با ما همراه باشید و پاسخ خود در مورد نحوه اجاره ماشین در تهران بدون چک و سند را دریافت نمایید. 

جهت اجاره خودرو
 
بدون چک و سند، تماس بگیرید

 

 اجاره خودرو بدون مدرک

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو با توجه به شرایط متفاوت می باشد. شرایط اجاره خودرو به دو دسته تقسیم می شود. مدارک مورد نیاز اجاره خودرو برای هموطنان مقیم ایران و هم وطنانی که مقیم خارج ایران هستند. مدارک مورد نیاز برای ایرانی هایی که خارج از کشور زندگی می کنند کپی پاسپورت و ودیعه است. اما شرکت برای افرادی که داخل ایران زندگی می کنند در زمان اجاره مدارکی نظیر چک، سند، مدرک شغلی و ودیعه دریافت می کند. در واقع این مدارک ضمانتی است از طرف شما به شرکت در قبال خودرو. حال شاید شما در زمان اجاره نتوانید یکی از این مدارک را تهیه کنید. باید گفت که سعادت رنت خیال شما را از این بابت راحت کرده است. زیرا لازم نیست تمام این مدارک را تهیه کرده و به ما ارائه دهید. مشتریان عزیز شرکت سعادت رنت می توانند حتی بدون چک ، سند و یا ودیعه خودرو رنت کند.

شرایط اجاره خودرو بدون چک و سند و ودیعه چیست؟

باید این موضوع را در نظر گرفت که شرکت های اجاره ماشین به دلیل یک سری از شرایط مجبور به دریافت بعضی از مدارک از مشتریان خود هستند. در واقع نمیتوان خودرو را بدون دریافت ودیعه و یا مدرک اجاره داد. باید این مژده را به شما عزیزان بدهیم که سعادت رنت جزو معدود شرکت های رنت خودرو می باشد که بدون ودیعه و چک و یا سند خودرو اجاره می دهد. اجاره ماشین بدون چک و سند جزو خدماتی است که می توانید با توجه به شرایط جایگزین از آن استفاده کنید. شرکت اجاره خودرو سعادت رنت برای رفاه حال مشتریان خود شرایط آسانی را برای اجاره خودرو در نظر گرفته است.
سعادت رنت به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های رنت خودرو این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید خودرو مورد نیازتان را بدون چک و سند اجاره کنید. اجاره خودرو بدون چک یا سفته، اجاره ماشین بدون سند و نیز اجاره خودرو بدون ودیعه دارای شرایط خاصی است که در زیر به آنها اشاره شده است. 


اجاره ماشین بدون چک 

اجاره ماشین بدون چک به این صورت است که شما می توانید اندازه ارزش خودرو در نزد شرکت سفته به امانت بگذارید.

اجاره خودرو بدون چک

شرایط اجاره خودرو بدون چک چگونه است ؟

اما این امتیاز و مزیت دارای شرایطی است. بله اگر ساکن ایران باشید میتوانید سفته بدهید و اگر مقیم خارج کشور هستید فقط کپی پاسپورت و بلیط هواپیما نیاز است. سعادت رنت رنت با سابقه ای چندین ساله در ارائه خدمات اجاره خودرو در تهران با شرایط آسان بدون چک و سند، در طیف گسترده ای از خدمات نظیر اجاره خودرو بدون راننده و با راننده با قیمتی بسیار ارزان، همواره برای رفاه حال مشتریان خود کوشیده است.

در این شرایط اگر شما قادر به تهیه چک نباشید، شرکت این امتیاز را برای مشتریان خود در نظر گرفته که بتوانند بجای چک، سفته ارائه دهند. در این حالت شما باید به اندازه ارزش خودرو در نزد شرکت سفته به امانت بگذارید. در واقع شما می توانید به راحتی اجاره ماشین بدون چک را تجربه کنید.


سعادت رنت با ارائه شرایطی آسان برای کرایه خودرو از جمله اجاره ماشین بدون چک، اجاره خودرو بدون سفته و ودیعه در شهر تهران توانسته جزو برترین ها در صنعت اجاره ماشین باشد. شما می توانید با شرایط منعطف ما، به راحتی خودروی مورد علاقه تان را در کمترین زمان ممکن تهیه و سوار شوید و از رانندگی با آن لذت ببرید. ما همیشه به دنبال ارایه بهترین خدمات در زمینه اجاره ماشین هستیم. شرایط ما برای اجاره دادن خودرو چیست؟ برای دریافت پاسخ این سوال بهتر هست تا انتها با ما همراه باشید. ما شرایطی را برای شما فراهم کردیم که بتوانید تقریبا با هر شرایطی ماشین خود را اجاره کنید.


اجاره خودرو بدون ودیعه 

اجاره خودرو بدون ودیعه با چک صیاد در صورتی که وضعیت استعلام آن سفید باشد امکان پذیر است.

اجاره خودرو بدون ودیعه

 

شرکت برای افرادی که قادر به پرداخت ودیعه نیستند نیز تمهیداتی را در نظر گرفته است. شما می توانید برای اجاره خودرو بدون ودیعه با ارائه مدرک شغلی یا فیش حقوقی خود ماشین مورد نیازتان را اجاره  کنید. سعادت رنت حتی برای کارمندان دولتی شرایطی را در نظر گرفته است تا به راحتی بتوانند بدون  ودیعه خودرو مورد نظر خود را اجاره کنند. در صورتی که قادر به پرداخت ودیعه نقدی برای اجاره ماشین نباشید می توانید یک چک صیادی که وضعیت استعلام آن سفید باشد نزد شرکت به امانت بگذارید.

دیپوزیت یا ودیعه چیست ؟

دیپوزیت یا ودیعه به مبلغي كه مشتريان تا زمان عودت ماشين نزد شرکت به امانت ميگدارند گفته می شود.
در صورتی که ماشین را به همان صورت كه تحويل گرفته اید بازگردانید اين مبلغ همان لحظه براي شما پرداخت می شود.

دیپوزیت یا ودیعه نقدی برای اجاره خودرو با راننده و بدون راننده

مبلغی که توسط شرکت های اجاره خودرو به عنوان دیپوزیت گرفته می شود، برای خدمات اجاره ماشین بدون راننده است و برای اجاره خودرو در اختیار این هزینه از مشتری دریافت نمی شود. اما هزینه این دیپوزیت یا ودیعه نقدی چقدر است؟

مقدار هزینه ودیعه نقدی یا دیپوزیت چقدر است؟

تمامی شرکت های معتبر اجاره خودرو هنگام اجاره ماشین، مبلغی را به عنوان ودیعه نقدی یا دیپوزیت دریافت می کنند. این مبلغ دیپوزیت یا ویعه نقدی در شرکت های مختلف متفاوت است. اما شرکت اجاره خودرو سعادت رنت برای اجاره خودرو چه مبلغی را دریافت می کند؟

دیپوزیت اجاره خودرو های ایرانی چقدر است ؟

برای اجاره خودرهای ایرانی با توجه به نوع خودرو دیپوزیت گرفته می شود.

دیپوزیت اجاره خودرو های خارجی چقدر است ؟

برای اجاره خودرو خارجی، شرایط کمی متفاوت تر است و مبلغ ودیعه با توجه به مدل ماشین توسط شرکت اجاره خودرو تعیین می شود.

 

اجاره ماشین بدون سند

اجاره ماشین بدون سند با ارائه مدرک شغلی معتبر که نشان دهنده شغل شما باشد در سعادت رنت امکان پذیر است.

اجاره خودرو بدون ودیعه
سند در اجاره ماشین یکی از مطمئن ترین مدارک لازم برای تضمین در قرار داد اجاره خودرو می باشد. اما با در نظر گرفتن شرایط باید گفت که عملا تهیه سند برای رنت خودرو کاری سخت و دشوار است. از این رو شرکت سعادت رنت برای جایگزین اجاره خودرو بدون سند، شرایطی را قرار داده است. یکی از روش های اجاره ماشین بدون سند ارائه مدرک شغلی معتبر است. غالباً ارائه مدرک شغلی راحت تر از سند می باشد. اگر کارمند دولت هستید می توانید با ارائه فیش حقوقی خود از شرایط اجاره خودرو بدون ودیعه بهره مند شوید.

(گواهي شغلي يعني: فيش حقوقي، جواز كسب، مجوز ساخت ساختمان، اجاره نامه مغازه، نامه در سربرگ رسمي شركت با مهر و امضاء يا هر چيزي كه نشان دهنده ي شغل شما باشد، صرفا كارمند بودن مهم نيست، داشتن شغل مهم است.)

 نکته قابل توجه و مزیت شرکت سعادت رنت نسبت به دیگر شرکت های اجاره خودرو امتیازی است که برای مشتری های ثابت خود در نظر گرفته است . ما برای مشتری های ثابت خود هیچ یک از مدارک نام برده را نیاز نداشته و از آنها دریافت نمی کنیم. تنها کافی است یکبار از ما خودرو اجاره کرده تا مشتری ثابت ما شوید و دیگر بدون هیچ مدرکی از ما خودرو رنت کنید.

 

نرخ کرایه خودرو به چه صورت است ؟

قیمت های خودروهای اجاره ای با توجه به نوع خودور اجاره ای شما و شرایط خدمات رسانی و تعداد روزها بستگی دارد.

قیمت اجاره خودرو بدون راننده 

LX سمند

 • سیستم تهویه هوا A/C
 • سیستم دنده خودرو M
 • ظرفیت چمدان بزرگ 2
 • ظرفیت خودرو 5
 • تعداد درب خودرو 4
 • 3 تا 6 روز : 260000 190,000 تومان روزانه
 • 6 تا 20 روز : 250000 180,000 تومان روزانه
 • بیش از 20 روز : 240000 170,000 تومان روزانه
قیمت ها به روز شده میباشد
حداقل مدت زمان اجاره 3 روز است
مشخصات فنی

رنو ال 90

 • سیستم تهویه هوا A/C
 • سیستم دنده خودرو M
 • ظرفیت چمدان بزرگ 4
 • ظرفیت خودرو 5
 • تعداد درب خودرو 4
 • 3 تا 6 روز : 260000 190,000 تومان روزانه
 • 6 تا 20 روز : 250000 180,000 تومان روزانه
 • بیش از 20 روز : 240000 170,000 تومان روزانه
قیمت ها به روز شده میباشد
حداقل مدت زمان اجاره 3 روز است
مشخصات فنی

پژو 206

 • سیستم تهویه هوا A/C
 • سیستم دنده خودرو M
 • ظرفیت چمدان بزرگ 2
 • ظرفیت خودرو 5
 • تعداد درب خودرو 4
 • 3 تا 6 روز : 288,000 تومان روزانه
 • 6 تا 20 روز : 278,000 تومان روزانه
 • بیش از 20 روز : 268,000 تومان روزانه
قیمت ها به روز شده میباشد
حداقل مدت زمان اجاره 3 روز است
مشخصات فنی

 

لیست قیمت خودروهای بدون راننده

 

 

یکی از روشهای کرایه خودرو بدون چک، ودیعه و سند استفاده از خودرو همراه با راننده است. اگر شما از خدمات اجاره خودرو با راننده استفاده کنید می توانید از شرایط بدون سند و چک بهره مند شوید. در این شرایط دیگر نیازی نیست چک و یا سندی برای ضمانت اجاره ماشین استفاده کنید. در واقع راننده ما مسئول امنیت خودرو است.
اما اگر شما خواستید از خدمات اجاره خودرو با راننده استفاده کنید و همچنین می خواهید که بدون ودیعه و یا چک ماشین کرایه کنید. کافیست که با کارشناسان ما در تماس باشید تا در بخش پشتیبانی جواب تمام سوالات خود را بگیرید. همکاران ما مدارک و روش های جایگزین را برای شما بازگو خواهند کرد.

مدارک مورد نیاز 

در این بین مدرک شغلی معتبر، اولویت ما در دریافت مدارک برای اجاره ماشین می باشد. شما می توانید با تحویل یک مدرک شغلی معتبر به راحتی خودرو اجاره کنید. مدرک شغلی مهم ترین مدرک مورد نیاز اجاره ماشین برای شرکت سعادت رنت است. در واقع می توان گفت شما می توانید با ارائه مدرکی شغلی معتبر بدون چک، سند و ودیعه خودرو اجاره کنید. خب حالا این سوال پیش می آید که مدرک شغلی باید دارای چه ویژگی و چه شرایطی باشد؟ در واقع باید گفت که نزد شرکت مدرک شغلی دولتی بخصوص مدرک شغل های دولتی از جایگاه بالایی برخوردار می باشد. افرادی که دارای مدرک شغلی دولتی و یا معتبر هستند می توانند بدون ودیعه و یا سند خودرو اجاره کنند.
اما شرایط برای شغل های آزاد متفاوت است زیرا برای کرایه ماشین نیاز به ودیعه می باشد و باید زمینه شغلی خود را نیز معرفی کنند.

مدارک لازم برای اجاره خودرو

 

چرا اجاره خودرو از سعادت رنت : 

 

 • تحویل به موقع و سریع خودرو درب منزل یا محل کار 
 • امکان اجاره خودرو بدون چک  و ودیعه 
 • برخورداری خودروها از بیمه بدنه و شخص ثالث
 •  تحویل خودرو با بهره مندی از سرویس کارواش 


اجاره ون بدون مدارک 

اجاره ون بدون مدرک به صورت باراننده امکان پذیر است شما می توانید با اجاره ون باراننده بدون مدرک ماشین را به صورت دربستی در اختیار داشته باشید.

 

اجاره ون h350

 • سیستم تهویه هوا A/C
 • سیستم دنده خودرو M
 • ظرفیت چمدان بزرگ 6
 • ظرفیت خودرو 12
 • ساعتی درون شهری: 75,000 تومان
 • کیلومتری برون شهری: 3,000 تومان
 • ترانسفر فرودگاه امام خمینی: 400,000 تومان

کمترین زمان سرویس با راننده 10 ساعت می باشد

اجاره ون


با اجاره ون با راننده از سعادت رنت دیگر نیازی نیست هیج مدرک و سندی برای اجاره ارائه دهید. شما با استفاده از خدمات اجاره ون با راننده، نیازی نیست که چک، ودیعه و یا هر نوع مدرکی به شرکت ارائه داده و می توانید به راحتی ون مورد نیازتان را با توجه به تعداد مسافران رنت کنید.

سوالات متداول اجاره ماشین بدون مدرک