تاکسی فرودگاه امام همراه با رزرو آسان و قیمت ترانسفر

تاکسی فرودگاه امام همراه با رزرو آسان + قیمت ترانسفر

اگر قصد سفر به ایران را دارید و نگران رفت‌وآمد خود هستید تا انتهای این مقاله همراه باشید تا با بهترین روش‌های رفت‌وآمد در سطح شهر آشنا شوید. علاوه بر شما، افراد بسیاری هستند که به دلیل فاصله طولانی فرودگاه تا شهر تهران، با مشکل رفت‌وآمد مواجه شده‌اند. به این منظور برای آسودگی و رفاه حال مسافران، در فرودگاه امام خمینی وسایل نقلیه متعددی در نظر گرفته شده است که مسافران می‌توانند مطابق با نیاز خود از خدمات آنها بهره‌مند شوند. یکی از بهترین وسایل نقلیه فرودگاهی، تاکسی است که رانندگان به همراه خودروهای خود جلوی درب خروجی فرودگاه آماده خدمت‌رسانی به مسافران و جابه‌جایی آنان به مکان‌های موردنظر هستند. به‌این‌ترتیب می‌توانید به‌محض خروج از سالن ترمینال به کرایه تاکسی فرودگاه امام اقدام کنید. با ما همراه باشید تا شما را با نحوه رزرو تاکسی فرودگاه امام و ویژگی تاکسی‌ها و قیمت تاکسی فرودگاه امام آشنا کنیم.

تاکسی فرودگاه امام

یکی از مهم‌ترین بخش‌های فرودگاه امام که سبب جلب‌توجه مسافران بسیاری به خود شده است، بخش تاکسیرانی فرودگاه است. معمولاً اکثر افرادی که با هواپیما به تهران سفر می‌کنند، برای رفتن به مقاصد موردنظر خود در تهران خودرو نداشته و از وسایل نقلیه عمومی استفاده می‌کنند.

بدین ترتیب طی سالیان اخیر شرکت‌های بسیاری به ارائه این سرویس روی آورده و سبب شده‌اند تا خدمات بخش تاکسی‌های فرودگاه به طرز چشمگیری پیشرفت کند. منظور از کرایه تاکسی فرودگاه امام، استفاده از خودروهایی باکیفیت و لوکس است که می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی و با آسودگی خاطر از آنها استفاده کرده و به مکان‌های مدنظر خود بروید.

البته اگر سفری چندروزه به ایران را درپیش دارید، پیشنهاد می‌کنیم که به‌ جای استفاده از تاکسی به مدت چند ساعت، از خدمات اجاره خودرو بدون راننده در فرودگاه امام خمینی بهره‌مند شوید. به این صورت می‌توانید خودرو را برای هر چند روزی که در ایران حضور دارید در اختیار داشته و با آرامش و بدون محدودیت زمان و مکان به نقاط موردنظر خود سفر کنید.

ویژگی‌های تاکسی فرودگاه امام

در بخش تاکسیرانی فرودگاه خودروهایی چون تویوتا Rav4، هیوندا Sonata ، تویوتا Camry و... مورداستفاده قرار می‌گیرد که این خودروها دارای کابین‌هایی جادار و راحت بوده و آرامش و ایمنی شما را در طول سفر فراهم می‌کنند. یکی از ویژگی قابل‌توجه تاکسی فرودگاه امام، داشتن رانندگانی مجرب و کارآزموده هستند که می‌توانند شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مقصد برسانند. به‌منظور کرایه تاکسی فرودگاه امام می‌توانید به‌محض خروج از سالن ترمینال و بدون معطلی، در قسمت تاکسیرانی فرودگاه به اجاره تاکسی اقدام کنید.

همچنین اگر قصد دارید تا از محل زندگی خود یا نقاط دیگر به فرودگاه بروید، می‌توانید از طریق تماس با شرکت‌های تاکسیرانی فرودگاه یا به‌صورت آنلاین و با اپلیکیشن تاکسی فرودگاه امام، به کرایه تاکسی فرودگاه اقدام کنید. توجه کنید که برای رزرو تاکسی به ارائه هیچ‌گونه مدرکی نیاز نیست و فقط کافی است اطلاعات زیر را به شرکت ارائه‌دهنده تاکسی اعلام کنید:

 • نوع خودرو
 • تعداد مسافران
 •  تعداد چمدان
 •  مشخصات پرواز (جهت راهنمایی راننده)
 •  نام مسافر
 • شماره‌تلفن مسافر

لازم به ذکر است که قیمت تاکسی فرودگاه امام، ثابت نبوده و در هر ساعتی از شبانه‌روز با هزینه‌ای متفاوت مواجه خواهید شد. در حقیقیت قیمت تاکسی فرودگاه امام در ساعات مختلف شبانه‌روز متفاوت بوده و بر اساس شلوغی مسیر و مسافت آن متغیر است.

ویژگی های تاکسی های فروشگاه امام

انواع تاکسی‌های فرودگاه امام

تاکسی عمومیتاکسی‌های عمومی که زردرنگ هستند، اغلب خط خاصی برایشان تعریف شده و تنها مجاز به فعالیت در آن مسیرها هستند.
تاکسی خصوصیاین تاکسی‌ها بیشتر با نام تاکسی‌های تلفنی یا آژانس‌ها فعالیت دارند و برخلاف تاکسی‌های عمومی می‌توانند بیش از سطح یک منطقه فعالیت کنند. امکانات بیشتری نسبت به تاکسی‌های عمومی دارند.
تاکسی ونون ‌ها از ظرفیتی بیش از خودروهای سواری برخوردار هستند و می‌توانند ظرفیتی حدود ۱۱ نفر  را در خود جای دهند؛ بنابراین اگر به‌صورت دسته‌جمعی به این شهر سفر می‌کنید یا بارهای زیادی را به همراه دارید، می‌توانید از خدمات تاکسی‌های ون فرودگاه امام بهره‌مند شوید.
تاکسی ویژهاین نوع تاکسی‌ها برای مسیرهای خاصی تهیه شده‌اند و نسبت به تاکسی‌های عمومی از امکانات و کیفیت بالاتری برخوردار هستند. به این صورت اگر می‌خواهید با خودرویی با مدل‌بالاتر از تاکسی‌های عمومی به مقصد موردنظر خود بروید، می‌توانید از این نوع تاکسی استفاده کنید.

تاکسی‌های فرودگاه امام، خودروهایی هستند که به‌منظور جابه‌جایی مسافران از فرودگاه به نقاط مختلف طراحی شده و به مسافران و به‌خصوص توریست‌ها این امکان را می‌دهند تا بتوانند بدون مشکل در سطح شهر به رفت‌وآمد پرداخته و پس از آن در بهترین هتل شهر ساکن شوند و به رفع خستگی بپردازند. سرویس تاکسیرانی فرودگاه امام، از تاکسی‌های متنوعی به‌منظور آسایش بیشتر مسافران استفاده می‌کند که افراد می‌توانند طبق شرایط خود و تعداد چمدان‌ها، تاکسی مدنظرشان را کرایه کنند. 

مزایای کرایه تاکسی فرودگاه امام

 • بیمه مسافر و سرنشینان
 • امنیت مالی و جانی مسافران
 • ثبات در مبلغ اعلام شده در هر ساعت از شبانه‌روز به کلیه نقاط تهران
 • دسترسی شبانه‌روزی به تاکسی‌ها در فرودگاه
 • استفاده از خودروهای باکیفیت و مدل روز
 • برخورداری از رانندگان مجرب و آموزش‌دیده

اپلیکیشن تاکسی‌های فرودگاه امام

کرایه تاکسی فرودگاه امام از خدمات مهم ارائه شده در این فرودگاه است که وظیفه جابه‌جایی مسافران از فرودگاه به سراسر نقاط کشور را به عهده دارد. درگذشته با خروج از فرودگاه می‌توانستید از اپلیکیشن‌های خودروی اینترنتی مثل اسنپ و تپسی استفاده کنید. اکنون ورود این خودروها به فاصله ۸۰۰ متری فرودگاه ممنوع شده و نمی‌توانید به‌محض خروج از پایانه از این خودروها استفاده کنید.

 اما جای نگرانی نیست و با ظهور اپلیکیشن تاکسی‌های فرودگاه امام می‌توانید به رزرو تاکسی فرودگاه امام پرداخته و با قیمتی مشخص و مورد تأیید سازمان تاکسیرانی، سفری امن و آسان را تجربه کنید. برای استفاده از این اپلیکیشن  باید مبدأ و مقصد خود را مشخص کنید که بر اساس مسیر، قیمت تاکسی فرودگاه امام به شما اعلام خواهد شد. پس از مشاهده قیمت تاکسی فرودگاه امام می‌توانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تاکسی فرودگاه امام خمینی بهره‌مند شوید.

با راه‌اندازی این نرم‌افزار شما هزینه مسیرهای نزدیک و کم‌هزینه را نسبت به مسیرهای طولانی و شلوغ پرداخت خواهید کرد. در انتها راننده فیش واریز را در اختیار شما قرار خواهد داد که در آن مبلغی با عنوان سهم خدمات فرودگاه امام از شما دریافت می‌شود که این هزینه مربوط به فرودگاه امام، شرکت مؤسس این اپلیکیشن که این نرم‌افزار را راه‌اندازی کرده و شرکت‌های حمل‌ونقلی است که تاکسی‌های فرودگاه در قالب آن‌ها به مسافران خدمات‌دهی می‌کنند.

اپلیکیشن تاکسی فرودگاه امام

روش‌های دسترسی به فرودگاه امام خمینی

برای دسترسی به فرودگاه امام خمینی روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید براساس شرایط و سلیقه خود یکی از این روش‌ها را انتخاب نموده و به سمت فرودگاه حرکت کنید. روش‌های دسترسی به فرودگاه امام شامل این موارد خواهد بود:

دسترسی به فرودگاه امام با اتوبوس

یکی از روش‌های دسترسی به فرودگاه امام، اتوبوس‌ها هستند. به این منظور باید از مترو به حرم امام بروید و باقی مسیر را تا فرودگاه امام با اتوبوس طی کنید.

دسترسی به فرودگاه امام با تاکسی

دیگر روش دسترسی به فرودگاه امام، استفاده از تاکسی است که در این روش می‌توانید از هر نقطه از تهران خود را به فرودگاه رسانده و سفر خوشی را تجربه کنید. وجود اپلیکیشن کرایه تاکسی فرودگاه امام، کار را برای مسافران آسان کرده و می‌توانید به‌آسانی تاکسی مدنظر خود را سفارش دهید.

روش های دسترسی به فرودگاه امام

دسترسی به فرودگاه امام با خودروی شخصی

یکی دیگر از روش‌های دسترسی به فرودگاه امام، استفاده از خودروی شخصی است. در این روش می‌توانید با خودروی خود به فرودگاه رفته و ماشین را در پارکینگ فرودگاه پارک کنید. فرودگاه امام دارای ۳ پارکینگ با ظرفیت‌های ۲۰۰، ۵۲۰ و ۱۴۰۰ خودرو است که می‌توانید با آسودگی خاطر، ماشین شخصی خود را در آن پارک کنید.

همچنین این فرودگاه دارای یک پارکینگ روباز است که ۳۰۰ خودرو را در خود جای می‌دهد. به‌این‌ترتیب می‌توانید باتوجه‌به شرایط خود، ماشین را در این پارکینگ‌ها پارک کرده و پس از بازگشت از سفر آن را تحویل بگیرید. البته اگر می‌خواهید سفری به‌صرفه داشته باشید، باید گفت که باتوجه‌به هزینه بالای پارکینگ، این روش مقرون‌به‌صرفه نیست.

دسترسی به فرودگاه امام با اجاره خودرو

بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش، در رفت‌وآمد به / از فرودگاه، اجاره ماشین است. با اجاره خودرو از شرکت‌های معتبر می‌توانید از هر کجای ایران که هستید، به‌راحتی و هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه به سمت فرودگاه امام حرکت کنید.

کرایه خودرو فرودگاهی این امکان را به شما خواهد داد تا با ماشین مدنظر خود به همراه بهترین امکانات از اقصی‌نقاط کشور به فرودگاه بروید. یکی از مزایای استفاده از این روش کم‌بودن هزینه سفر و مشخص‌بودن آن است.

علاوه‌برآن با کرایه ماشین با راننده دیگر نگران جای پارک و شلوغی و خستگی مسیر نخواهید بود. ما در ارائه خدمات اجاره ماشین با راننده از رانندگانی حرفه‌ای و مجرب استفاده می‌کنیم تا با ارائه بهترین خدمات به شما مسافران عزیز، سفری ایمن و راحت را برای شما به ارمغان آورند.

قیمت تاکسی فرودگاه امام ۱۴۰۲

قیمت تاکسی فرودگاه امام بر اساس طول مسیر و شرایط ترافیکی تعیین می‌شود و ممکن است در ساعات مختلف شبانه‌روز شاهد هزینه‌های متفاوتی از اپلیکیشن‌های خودرو باشید. به این دلیل نمی‌توانیم مبلغی ثابت را به‌عنوان قیمت تاکسی فرودگاه امام ۱۴۰۲ به شما ارائه دهیم. برای مثال قیمت کرایه تاکسی فرودگاه امام از شهرری تا فرودگاه با هزینه تاکسی فرودگاه امام از جنت‌آباد تا فرودگاه امام متفاوت است.

به‌این‌ترتیب می‌توان گفت که از جمله معایب کرایه تاکسی فرودگاه امام، مشخص نبودن هزینه تاکسی‌ها است که سبب نارضایتی مسافران بسیاری شده است. به‌این‌ترتیب اکثر افراد سعی می‌کنند تا از روش‌های به‌صرفه‌تری به‌منظور ترانسفر فرودگاهی استفاده کنند.

یکی از این روش‌های به‌صرفه، اجاره خودرو با راننده است که با پرداخت هزینه‌ای مشخص، به همراه خودرویی لوکس و تشریفاتی به استقبال مسافران خود در فرودگاه رفته و آن‌ها را خیلی شیک و رسمی به مکان موردنظر منتقل می‌کنید. برای رزرو خودروهای با راننده نیاز به ارائه هیچ‌گونه مدارکی نیست و تنها با اعلام تعداد نفرات و مشخص نمودن مبدا و مقصد می‌توانید خودروی موردنظر خود را از میان خودروهایی که در وب‌سایت موجود است، رزرو کنید.

قیمت کرایه تاکسی

خدمات ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاهی به خدماتی گفته می‌شود که سبب انتقال مسافر از فرودگاه به مقصد موردنظر فرد می‌شود. این خدمات اغلب توسط شرکت‌های معتبر اجاره خودرو در تهران ارائه می‌شود و بیش از هرکسی مناسب افرادی است که از خارج از کشور به ایران سفر می‌کنند و با مسیرها و جاذبه‌های دیدنی کشور آشنایی ندارند. به‌این‌ترتیب می‌توانند از خدمات اجاره خودرو با راننده بهره‌مند شوند.

به این صورت فرد به‌محض رسیدن به ایران و خارج‌شدن از فرودگاه، می‌تواند سوار خودرو شده و بدون اتلاف وقت برای یافتن وسیله نقلیه، به سمت مقصد خود حرکت می‌کند. در این حالت، راننده علاوه بر جابه‌جایی افراد، باتوجه‌به آشنایی با زبان‌های خارجی، نقش راهنمای سفر را نیز خواهد داشت و گردشگران را به دیدنی‌ترین جاذبه‌های کشور خواهد برد.

برای بهره‌مندی از خدمات ترانسفر فرودگاهی کافی است پیش از سفر، شرکت معتبری را در این حوزه یافته و خودروی موردنظر خود را بر اساس شرایط و تعداد نفرات رزرو کنید. اگر تصمیم دارید به‌صورت دسته‌جمعی با دوستان یا خانواده به سفر بروید، می‌توانید از ون‌های اجاره‌ای این مجموعه بهره‌مند شوید.

خدمات ترانسفر فرودگاهی

بهترین جایگزین تاکسی فرودگاه امام

برای اینکه بتوانید از نقاط مختلف کشور به فرودگاه امام و بالعکس، ترددی آسان و مقرون‌به‌صرفه داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم که به‌جای تاکسی، از خدمات اجاره خودرو در فرودگاه امام بهره‌مند شوید. کرایه خودرو این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید با لوکس‌ترین خودرو، از فرودگاه امام به شهر موردنظر خود رفته و سفری خوش را تجربه کنید. برای رزرو خودرو در فرودگاه امام باید ابتدا مدارک لازم برای اجاره ماشین را به کارشناسان ما ارسال کنید و پس از تأیید کارشناسان شرکت، اقدام به اجاره ماشین موردنظر خود کنید.

در اجاره خودرو باید مواردی چون تعداد نفرات، نوع سرویس (با راننده و بدون راننده)، نوع خودرو و تعداد روزهای درخواستی را مشخص کنید. توجه کنید که رزرو خودرو در این مجموعه به‌صورت آنلاین و تنها در چند دقیقه انجام خواهد شد و نیازی به حضور شما در مجموعه نخواهد بود. هنگام تحویل خودرو قراردادی بین دو طرف منعقد شده و یک نسخه از آن به متقاضی تحویل داده می‌شود.

اگر به‌منظور تفریح و گردش به تهران سفر می‌کنید، می‌توانید خودروی موردنظر خود را برای مدت‌زمان اقامت در این شهر یا حتی سفر به خارج از شهر، اجاره کرده و علاوه بر تردد آسان و بی‌دغدغه، لذت رانندگی در ماشین موردعلاقه خود را تجربه کنید. همچنین اگر به‌منظور انجام امور کاری به این شهر سفر می‌کنید، می‌توانید از خدمات اجاره خودرو با راننده مجموعه سعادت رنت بهره‌مند شده و با خودرویی لوکس و تشریفاتی به امور خود رسیدگی کنید.

شرایط تاکسی تشریفاتی فرودگاه امام خمینی

انتقال مسافران به دو صورت از مبدا فرودگاه امام خمینی به مقصد یا از مبدا به مقصد فرودگاه امام خمینی انجام می‌شود. اگر مقصد شما فرودگاه امام خمینی است، می‌توانید از هر جای تهران و شهرهای اطراف آن نظیر: بومهن، لواسانات، کرج، گوهر دشت، مهر شهر کرج، مبدا خود را به ما اعلام کنید تا تاکسی موردنظر شما به همراه راننده در زمان مشخص شده برای بردن شما به فرودگاه آماده باشد.

در زمان رزرو تاکسی تشریفاتی باید نوع خودرو (بر اساس تعداد نفرات)، تعداد مسافران، تعداد چمدان، آدرس دقیق مبدا و مشخصات پرواز را اعلام کنید. در پایان تاکسی تشریفاتی شما برای روز و ساعت انتخابی رزرو خواهد شد. متقاضیان می‌توانند تاکسی تشریفاتی فرودگاه را از هر نقطه در شهر تهران یعنی محل کار خود، منزل و یا هتل از این مجموعه اجاره کنند.

شرایط گرفتن تاکسی تشریفاتی فرودگاه امام خمینی بسیار آسان است و در واقع شما می‌توانید بدون هیچ مدرکی تاکسی کرایه کنید. برای رزرو تاکسی تشریفاتی فرودگاه امام تنها کافیست وارد وبسایت سعادت رنت شده و خودروی موردنظر خود را به منظور ترانسفر فرودگاهی اجاره کنید.

تاکسی‌های تشریفاتی چه خصوصیاتی دارند؟

 1.  ارائه اتومبیل های سواری لوکس و تشریفاتی با رانندگان مسلط به زبان انگلیسی، ویژه میهمانان سفارتخانه‌ها و شرکت‌های داخلی و خارجی در سراسر کشور
 2.  ترانسفر تشریفاتی و خدمات مربوط به جایگاه تشریفات اختصاصی (CIP) فرودگاه امام خمینی و سایر فرودگاههای کشور
 3. تاکسی تشریفاتی شامل خودروهای لوکس شرکت بوده که به همراه راننده‌ای مجرب و مسلط به امور تشریفاتی برای جابه‌جایی شما یا مهمانان در اختیار شما قرار می‌گیرد.
 4. شرکت کرایه ماشین سعادت رنت با برخوداری از تاکسی‌های بروز و لوکس بنا به تقاضای مشتریان عزیز خودروهای خود را به دو صورت با راننده و بدون راننده در فرودگاه امام خمینی در اختیار آنها قرار خواهد داد.
 5. تاکسی‌های تشریفاتی موجود در این شرکت همگی تاکسی‌های وارداتی و مدل بالا شامل: تویوتا راو ۴، تویوتا کمری، تویوتا پریوس، هیوندای سوناتا رنو فلوئنس و یا مشابه هستند.

تاکسی های تشریفاتی

مراحل رزرو ترانسفر فرودگاه امام

ترانسفر فرودگاه امام خمینی برای تمام نقاط تهران و شهرستان انجام می‌شود. در واقع شما برای اجاره و رزرو ترانسفر فرودگاهی می‌توانید وارد صفحه فرودگاه امام خمینی سعادت رنت شده و بسیار آسان و در چند دقیقه ثبت خود را نهایی کنید. به این ترتیب می‌توانید برای دریافت خدمات ترانسفر از هرجای تهران و شهرهای اطراف، خودرو یا ون موردنظر خود را انتخاب کرده و برای اجاره آن اقدام کنید. مراحل رزرو تاکسی فرودگاه امام از طریق وب‌سایت به صورت زیر است:

تعیین مبدا و مقصد

تکمیل بخش‌های نام و نام خانوادگی، نوع خودرو، شماره موبایل، تاریخ و ساعت حرکت، تعداد مسافر، آدرس دقیق مبدا (درصورتی که تصمیم به اجاره ماشین بدون راننده دارید، باید مدارک مربوط به این سرویس را ارسال کنید)

 ثبت درخواست

پس از تایید کارشناسان شرکت، منتظر بمانید تا راننده شرکت با شما تماس بگیرد. به همین آسانی می توانید تاکسی تشریفاتی مدنظر خود را اجاره کرده و با آسودگی خاطر منتظر رسیدن راننده به مبدا انتخاب شده باشید.

سخن آخر

همان‌طور که در این مطلب گفته شد، برای رفتن از فرودگاه امام به نقاط مختلف کشور، روش‌های مختلفی وجود دارد که رایج‌ترین آن استفاده از تاکسی است. استفاده از تاکسی مزایا و معایب خاص خود را دارد که همین امر سبب می‌شود تا افراد به اجاره ماشین از شرکت‌های معتبر اجاره خودرو روی‌آورند.

سعادت رنت با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در صنعت اجاره خودرو، یکی از شرکت‌های معتبر و محبوب به شمار می‌رود که با ارائه خدمات متعدد و کاربردی به متقاضیان، توانسته توجه افراد بسیاری را به خود جلب کند.

به‌این‌ترتیب می‌توانید برای استقبال از مهمانان خود یا ترانسفر فرودگاهی از خدمات کرایه خودرو فرودگاهی این مجموعه با مقرون به صرفه‌ترین قیمت تاکسی فرودگاه امام بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

سوالات متداول مربوط به تاکسی‌های فرودگاه امام را در این بخش پاسخ می‌دهیم.

هزینه پارکینگ فرودگاه امام چقدر است؟

 • پارکینگ شماره ۱) ورودی: ۱۰ هزارتومان / هزینه هر ساعت: ۵ هزارتومان تا شش ساعت، ۱۰ هزارتومان از ساعت هفتم
 • پارکینگ شماره ۳ و ۴) ورودی: ۷ هزارتومان / هزینه هر ساعت: ۲ هزار و دویست تومان / هزینه شبانه روزی: ۴۰ هزارتومان
 • پارکینگ شماره ۲ و ۵) ورودی: ۵ هزارتومان / هزینه هر ساعت: ۱۵ هزار تومان / هزینه شبانه روزی: ۲۰ هزارتومان

بهترین روش دسترسی به فرودگاه امام، کدام روش است؟

اجاره خودرو با راننده بهترین روش دسترسی به فرودگاه است زیرا علاوه بر هزینه به صرفه آن، دیگر لازم به پرداخت هزینه پارکینگ فرودگاه برای ماشین شخصی خود یا معطلی برای یافتن تاکسی نخواهید بود.

قیمت تاکسی فرودگاه امام ۱۴۰۲ چقدر است؟

قیمت تاکسی فرودگاه امام، نرخ ثابتی نداشته و بر اساس مواردی چون طول مسیر، شلوغی مسیر، ساعات کرایه تاکسی و ... مشخص خواهد شد.

ویرایشگر: شیوا بسطامی
(5.00)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات