رزرو تاکسی و ون فرودگاه امام [ترانسفر فرودگاهی + نرخ کرایه]

تاکسی فرودگاه امام خمینی  تاکسی فرودگاه خدمات ارائه شده در زمینه اجاره خودرو شرکت سعادت رنت می باشد که به صورت رزرو آنل...

تاکسی و اجاره ون فرودگاه امام خمینی 

تاکسی فرودگاه خدمات ارائه شده در زمینه اجاره خودرو شرکت سعادت رنت می باشد که به صورت رزرو آنلاین در 24 ساعت شبانه روز ارائه می گردد. کرایه تاکسی فرودگاه امام ، برای جابه جایی مسافران از فرودگاه به مقصد و بالعکس از مبدا به فرودگاه می باشد. شما می‌توانید چند روز قبل از سفر تاکسی فرودگاهی خود را رزرو نمایید. یکی از خدمات مجموعه بزرگ سعادت رنت انجام کلیه خدمات ترانسفر فرودگاهی از تهران به فرودگاه امام خمینی و بلعکس می باشد. برای اطلاع از قیمت ها و شرایط تا پایان این مطلب را بخوانید.

تاکسی فرودگاه امام

نرخ کرایه ون و تاکسی فرودگاه
 
مدل تاکسی نرخ کرایه (ریال)
انواع سواری 1,000,000
ون 1,100,000
جهت رزرو و اجاره تاکسی
 
و دریافت قیمت ها، تماس بگیرید

تاکسی فرودگاه یکی از امن ترین و معتبرترین وسایل حمل و نقل برای برای جابه جایی مسافرین به فرودگاه و یا از فرودگاه به داخل شهر تهران و یا شهرهای اطراف است. سعادت رنت با دارا بودن مجموعه متنوعی از تاکسی های فرودگاهی نظیر تاکسی تویوتا کمری، تویوتا پریوس، تاکسی Rav4 به تمامی مسافران خدمات ارزنده ای را ارئه می دهد.

شما در سعادت رنت به راحتی می توانید به صورت آنلاین تاکسی فرودگاه رزرو کنید. شرکت خدمات تاکسی فرودگاه امام خودرو را با خودروهای مجهز و با رانندگانی مجرب در خدمت مشتریان عزیز قرار می دهد. اگر قصد کرایه تاکسی از فرودگاه را دارید می توانید با تماس با ما رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام خود را انجام دهید. تاکسی فرودگاهی، تاکسی فرودگاه امام خودروهای مخصوص برای مسیر فرودگاه امام خمینی می باشد که معمولا  به رنگ زرد یا سبز بوده که بالای آنها، تابلو مخصوصی قرار داده شده که به روی آن نوشته شده تاکسی فرودگاه.

اجاره تاکسی فرودگاه امام خمینی

انتقال مسافران به دو صورت از مبدا فرودگاه امام خمینی به مقصد و یا از مبدا به مقصد فرودگاه امام خمینی می باشد.

 •  به فرودگاه امام خمینی
 • از فرودگاه امام خمینی 

تاکسی برای فرودگاه امام خمینی 

اگر مقصد شما فرودگاه امام خمینی می باشد می توانید از هر جای تهران و شهرهای اطراف آن نظیر: بومهن، لواسانات، کرج، گوهر دشت، مهر شهر کرج مبدا خود را به ما اعلام نمائید تا تاکسی به همراه راننده در زمان مشخص شده برای بردن شما به فرودگاه آماده باشد. در زمان رزرو باید نوع خودرو: تاکسی ون و یا مورد دوم : سواری VIP 4 نفره را برای ما مشخص کنید. در ادامه تعداد مسافر، تعداد چمدان، آدرس دقیق مبدا خود، مشخصاتتان را اعلام کنید. در پایان تاکسی شما برای روز و ساعت انتخابی رزرو می شود. مشتریان محترم می توانند تاکسی فرودگاه  را از هر نقطه در شهر تهران یعنی محل کار خود، منزل و یا هتل اجاره کنند.

شرایط گرفتن تاکسی فرودگاه امام خمینی بسیار آسان بوده. در واقع شما بدون هیچ نوع مدرکی می توانید تاکسی کرایه کنید. با یک تماس با شماره های درج شده در سایت می توانید برای فرودگاه امام خمینی تاکسی کرایه کرده.

تاکسی از فرودگاه امام خمینی

برای رزرو تاکسی فرودگاه امام خمینی باید نوع خودرو، تعداد مسافران، تعداد چمدان و  مشخصات پرواز (جهت راهنمایی راننده) و نام مسافر و تلفن خود را به شرکت اعلام کنید.

تاکسی تشریفاتی

تاکسی تشریفاتی شامل خودروهای لوکس شرکت بوده که به همراه راننده ای مجرب و مسلط به امور تشریفاتی برای جابه جایی شما و یا مهمانتان در اختیارتان قرار می گیرد. 
شرکت تشریفات سعادت رنت با برخوداری از تاکسی های بروز و لوکس بنا به تقاضای مشتریان عزیز خودروهای خود را با راننده و بدون راننده به صورت اجاره ای  در فرودگاه امام در اختیارتان قرار می دهد.
•    ارائه اتومبیل های سواری لوکس و تشریفاتی با رانندگان مسلط به زبان انگلیسی ویژه میهمانان سفارتخانه ها و شرکتها ی داخلی و خارجی در سراسر کشور.
•    ترانسفر تشریفاتی و خدمات مربوط به جایگاه تشریفات اختصاصی (CIP) فرودگاه امام خمینی و سایر فرودگاههای کشور.

تاکسی های تشریفاتی موجود در این سرویس تماما تاکسیهای وارداتی و مدل بالا شامل: تویوتا راو 4، تویوتا کمری، تویوتا پریوس، هیوندای سوناتا رنو فلوئنس و یا مشابه هستند.

قیمت تاکسی فرودگاه امام 

قیمت اجاره تاکسی فرودگاه امام به دلیل موقعیت مکانی که دارد ، با نرخ های اجاره خودرو متفاوت می باشد. کرایه تاکسی فرودگاه امام نسبت به تهران تا فرودگاه بررسی شده اما قیمت ها از مبداهای شهر های مختلف کیلومتری محاسبه می شود. 

شاید شما جزو افرادی هستید که برای کار خود زیاد سفر کرده و در بیشتر مواقع به فرودگاه بین المللی امام خمینی می روید و پس از بازگشت از سفر برای برگشت به منزل دنبال تاکسی بوده. حتما بارها با این مسئله مواجه شده اید که تاکسی و یا خودروهای های موجود در فرودگاه با قیمت های بسیار بالایی شما را به مقصد می رسانند. ما این توسعه را به شما می کنیم اگر به دنبال هزینه ای مناسب برای جابه جایی خود از فرودگاه به مقصد  و یا بالعکس هستید، اجاره تاکسی فرودگاه امام سعادت رنت بهترین انتخاب است.

قیمت تاکسی فرودگاه امام سعادت رنت نسبت به سایر وسایل حمل و نقل مناسب تر بوده و به دلیل کیفیت بالای تاکسی ها از امنیت بیشتری نیز برخوردار می باشد. اجاره تاكسى فرودگاه ارزان ترین انتخاب برای مسافران می باشد.
 

نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام چقدر است؟  

نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام با توجه به اینکه نوع خدمات دریافتی و کیلومتر مقصد و یا مبدا  شما متفاوت می باشد. اگر گزینه تاکسی به فرودگاه را انتخاب کنید از هرجای تهران، کرج ، گوهر دشت و........ می توانید مبدا خود را مشخص کرده و پس از تماس قیمت را دریافت کنید. نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام بر حسب کیلومتر محاسبه می شود که هر چه از شهر تهران دور تر شوید قیمت تاکسی برای شما افزایش خواهد داشت.

 

قیمت سواری vip با ظرفیت 4 نفر = 100000 تومان

نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام به شهرستانها

قیمت تاکسی فرودگاه امام به شهرستان ها با توجه به کیلومتر شهر مقصد تایین می شود که برای دریافت نرخ کرایه تاکسی از فرودگاه امام به شهرستانها می توانید آنلاین از همین جا اینجا با تماس قیمت را دریافت و تاکسی رزرو کنید.

ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاهی جابه جایی مسافران از خانه یا هتل به فرودگاه و یا از فرودگاه به مقصد خود می باشد. شرکت سعادت رنت با دارا بودن تاکسی فرودگاه، خدمات خود را نیز در این راستا توسعه داده و علاوه بر کرایه تاکسی، تشریفات ترانسفر فرودگاهی را نیز برای مشتریان خود قرار داده است. ترانسفر فرودگاهی با خودروهای لوکس و با راننده با تجربه انجام می شود.هزینه ترانسفر فرودگاهی در صفحه خودروهای با راننده موجود می باشد که می توانید مشاهده و خودرو خود را انتخاب کرده. 


مراحل رزرو تاکسی فرودگاه امام  

رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام

رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام خمینی به تمام نقاط ایران

 

رزرو تاکسی فرودگاه امام خمینی برای تمام نقاط تهران و شهرستان انجام میشود. در واقع شما برای اجاره و رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه باید از طریق شماره های تماس سعادت رنت و یا از طریق شبکه های تلگرام و واتساپ اقدام کنید.  شما می توانید با تماس با شماره های شرکت برای دریافت خدمات اجاره تاکسی فرودگاه امام از هرجای تهران و شهر های اطراف آن تاکسی فرودگاهی اجاره کنید. برای اجاره تاکسی نیاز به یکسری مشخصات می باشد که در زمان کرایه تاکسی باید آن را برای ما مشخص کنید.

 • برای رزرو تاکسی امام در مرحله اول مسافران گرامی می توانند از طریق اینترنت و یا تماس تلفنی درخواست تاکسی فرودگاه بدهند و صورت آنلاین و بدون هیچ نوع هزینه تاکسی مورد نیار خود را رزرو کنند.
 • در آغاز باید مبدا خود را اعلام کرده، در واقع فرودگاه امام می تواند به عنوان مبدا و یا مقصد شما شناخته شود.
 • سپس در مرحله بعدی می توانید اسم و فامیل، نوع خودرو، شماره موبایل، تاریخ و ساعت حرکت، تعداد مسافر،آدرس دقیق مبدا خود را انتخاب کرده و اگر توضیحات خاصی دارید به کارشناسان ما ارائه داده و در مرحله آخر تاکسی فرودگاه امام را برای روز و ساعت دقیق اجاره کنید
 •  سپس منتظر بمانند تا راننده شرکت با شما تماس بگیرد.

به همین راحتی و سهولت می توانید د با خیال راحت منتظر آمدن راننده در آدرسی که داده شده باشند.

اجاره ون فرودگاه امام

اجاره ون فرودگاه امام خمینی با شرایط و قیمت بسیار در مجموعه بزرگ سعادت رنت با مجموعه ای از به روز ترین ون های موجود در بازار آماده خدمت رسانی است. 

.سعادت رنت با در اختیار داشتن تاکسی و  ون های لوکس فرودگاهی مفتخر است که هموطنان عزیز خدمات ارزنده را ارائه می دهد. ون های فرودگاهی سعادت رنت شامل خودروهای زیر است که در صفحه  ون می توانید قیمت های آن را مشاهد کنید. 

:ون های موجود برای فرودگاه

 • ون تویوتا هایس
 • ون هیوندای h350
 • مینی بوس و اتوبوس

تمامی خودروهای موجود کرایه ون برای فرودگاه امام در بهترین کیفیت فنی قرار داشته و دارای صندلی های راحت و سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب می باشند.

ون هیوندای H350

 • سیستم تهویه هوا A/C
 • سیستم دنده خودرو M
 • ظرفیت چمدان بزرگ 6
 • ظرفیت خودرو 12+1
 • ساعتی درون شهری: 75,000 تومان
 • کیلومتری برون شهری: 3,000 تومان
 • ترانسفر فرودگاه امام خمینی: 400,000 تومان
 • قیمت در اختیار برون شهری: توافقی

کمترین زمان اجاره ون 5 ساعت میباشد

ون تویوتا هایس

 • سیستم تهویه هوا A/C
 • سیستم دنده خودرو M
 • ظرفیت چمدان بزرگ 6
 • ظرفیت خودرو 13+1
 • ساعتی درون شهری: 65,000 تومان
 • کیلومتری برون شهری: 2,500 تومان
 • ترانسفر فرودگاه امام خمینی: 280,000 تومان
 • قیمت در اختیار برون شهری: توافقی

کمترین زمان اجاره ون 5 ساعت میباشد

لیست ون های موجود

 

ویژگی های ون فرودگاهی سعادت رنت :

 • بیمه سرنشینان 
 • دارای رانندگانی مجرب، متعد و مسط به زبان انگلیسی و امور تشریافت
 • ون های کولر دار و با کیفیت

قیمت ون vip برای فرودگاه امام با ظرفیت 10 نفر = 110000 تومان

 

اجاره ون ارزان و ترانسفر فرودگاهی

برای بازدید های گروهی خود با شرکت های داخلی و خارجی و مراسم های کاری میتوانید یک ماشین دربستی با راننده اجاره کنید. این خودرو ها شامل اجاره خودرو ون هایس و اجاره مینی بوس تشریفاتی و اجاری خودرو ون ارزان قیمت و اجاره ماشین ون توریستی می باشد. این خودرو ها خودرو های کاملا تشریفاتی و فول امکانات می باشند که برای جلسات کاری شما بسیار مناسب است.

اجاره ون دربستی برای cip فرودگاه امام

قبل از اینکه بخواهید برای cip فرودگاه امام اتومبیلی را انتخاب کنید در ابتدا باید با نوع ون ها آشنا شوید و با اطلاعات کامل ون مورد نظرتان را انتخاب کنید. 


تاکسی ون فرودگاه

شماره رزرو

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 40 + 12