رزرو آنلاین ون و تاکسی فرودگاه + نرخ کرایه | سعادت رنت

تاکسی فرودگاه امام خمینی و مهر آباد

اجاره تاکسی فرودگاه خدمات ارائه شده در زمینه اجاره خودرو شرکت سعادت رنت می باشد که به صورت رزرو آنلاین در 24 ساعت شبانه روز ارائه می گردد. کرایه تاکسی فرودگاه امام و مهر آباد، برای جابه جایی مسافران از فرودگاه به مقصد و بالعکس از مبدا به فرودگاه می باشد. شما می‌توانید چند روز قبل از سفر تاکسی فرودگاهی خود را رزرو نمایید. یکی از خدمات مجموعه بزرگ سعادت رنت انجام کلیه خدمات ترانسفر فرودگاهی از تهران به فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی و بلعکس می باشد. برای اطلاع از قیمت ها و شرایط تا پایان این مطلب را بخوانید.

اجاره تاکسی فرودگاه

نرخ کرایه ون و تاکسی فرودگاه
 
مدل تاکسی نرخ کرایه (ریال)
انواع سواری 1,000,000
ون 1,100,000
جهت رزرو و اجاره تاکسی
 
و دریافت قیمت ها، تماس بگیرید

تاکسی فرودگاه یکی از امن ترین و معتبرترین وسایل حمل و نقل برای برای جابه جایی مسافرین به فرودگاه و از فرودگاه به داخل شهر تهران و یا شهرهای اطراف است. سعادت رنت با دارا بودن مجموعه متنوعی از تاکسی های فرودگاهی نظیر تاکسی تویوتا کمری، تویوتا پریوس، تاکسی Rav4 جزو بهترین ها می باشد.

شما در سعادت رنت به راحتی می توانید به صورت آنلاین تاکسی فرودگاه رزرو کنید. شرکت در حال حاضر خدمات تاکسی فرودگاهی خود را در دو فرودگاه امام خمینی (ره) و فرودگاه مهر آباد ارائه می دهد. اگر قصد کرایه تاکسی از فرودگاه را دارید می توانید با تماس با ما رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام خود را انجام دهید. تاکسی فرودگاهی، خودروهای مخصوص برای مسیر فرودگاه مهر آباد و فرودگاه امام خمینی می باشد که معمولا  به رنگ زرد یا سبز می باشد که بالای آنها، تابلو مخصوصی قرار داده شده که به روی آن نوشته شده تاکسی فرودگاه.

تاکسی فرودگاه امام خمینی

اگر شما به دنبال اجاره تاکسی فرودگاه امام هستید باید گفت که جای درستی آمده اید. مسافران عزیز می توانند تاکسی و یا خودرو دلخواهشان را به محض ورود به کشور در فرودگاه بین المللی امام خمینی تحویل بگیرند. انتقال مسافران از مبدا فرودگاه امام خمینی به تمام شهرهای ایران می باشد که به صورت رفت و برگشت نیز انجام می شود. اجاره تاکسی فرودگاه امام به صورت از مبدا و یا مقصد فرودگاه امام خمینی می باشد. مشتریان محترم می توانند تاکسی فرودگاه  را از هر نقطه در شهر تهران یعنی محل کار خود، منزل و یا هتل اجاره کنند. اگر با شهر تهران آشنایی نداشته و یا خسته راه هستید این امکان را برایتان فراهم آورده ایم تا با ترانسفر فرودگاهی آسوده در شهر گشت و گذار کنید و یا به محله سکونت خود بروید.

شرایط گرفتن تاکسی فرودگاه امام خمینی بسیار آسان بوده. در واقع شما بدون هیچ نوع مدرکی می توانید تاکسی کرایه کنید. با یک تماس با شماره های درج شده در سایت می توانید برای فرودگاه امام خمینی تاکسی کرایه کرده.

قیمت تاکسی فرودگاه امام 

قیمت اجاره تاکسی فرودگاه امام به دلیل موقعیت مکانی که دارد ، با نرخ های اجاره خودرو متفاوت می باشد. کرایه تاکسی فرودگاه امام نسبت به تهران تا فرودگاه بررسی شده اما قیمت ها از مبداهای شهر های مختلف کیلومتری محاسبه می شود. 

شاید شما جزو افرادی هستید که برای کار خود زیاد سفر کرده و در بیشتر مواقع به فرودگاه بین المللی امام خمینی می روید و پس از بازگشت از سفر برای برگشت به منزل دنبال تاکسی بوده. حتما بارها با این مسئله مواجه شده اید که تاکسی و یا خودروهای های موجود در فرودگاه با قیمت های بسیار بالایی شما را به مقصد می رسانند. ما این توسعه را به شما می کنیم اگر به دنبال هزینه ای مناسب برای جابه جایی خود از فرودگاه به مقصد  و یا بالعکس هستید، اجاره تاکسی فرودگاه امام سعادت رنت بهترین انتخاب است.

قیمت تاکسی فرودگاه امام سعادت رنت نسبت به سایر وسایل حمل و نقل مناسب تر بوده و به دلیل کیفیت بالای تاکسی ها از امنیت بیشتری نیز برخوردار می باشد. اجاره تاكسى فرودگاه ارزان ترین انتخاب برای مسافران می باشد.

نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام چقدر است؟  

نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام با توجه به اینکه نوع خدمات دریافتی و کیلومتر مقصد و یا مبدا  شما متفاوت می باشد. خدمات تاکسی فرودگاه به دو صورت از مبدا فرودگاه و به مقصد فرودگاه می باشد. اگر گزینه تاکسی به فرودگاه را انتخاب کنید از هرجای تهران، کرج ، گوهر دشت و........ می توانید مبدا خود را مشخص کرده و پس از تماس قیمت را دریافت کنید. نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام بر حسب کیلومتر محاسبه می شود که هر چه از شهر تهران دور تر شوید قیمت تاکسی برای شما افزایش خواهد داشت.

نرخ کرایه تاکسی از فرودگاه امام به شهرستانها 

قیمت تاکسی فرودگاه امام به شهرستان ها با توجه به کیلومتر شهر مقصد تایین می شود که برای دریافت نرخ کرایه تاکسی از فرودگاه امام به شهرستانها می توانید آنلاین از همین جا اینجا با تماس قیمت را دریافت و تاکسی رزرو کنید.

ترانسفر فرودگاه

ترانسفر فرودگاهی جابه جایی مسافران از خانه یا هتل به فرودگاه و یا از فرودگاه به مقصد خود می باشد. شرکت سعادت رنت با دارا بودن تاکسی فرودگاه، خدمات خود را نیز در این راستا توسعه داده و علاوه بر کرایه تاکسی، تشریفات ترانسفر فرودگاهی را نیز برای مشتریان خود قرار داده است. ترانسفر فرودگاهی با تاکسی فرودگاهی لوکس و با راننده با تجربه انجام می شود. انتقال مسافران از خانه یا هتل به فرودگاه یا از فرودگاه به مقصد توسط ترانسفر فرودگاهی صورت می گیرد. قیمت ترانسفر فرودگاه امام خمینی در صفحه لیست قیمت اجاره خودرو با راننده ذکر شده که می توانید برای مشاهده و اطلاع از قیمت ها به روی دکمه زیر کلیک کرده و وارد صفحه شوید.

https://www.saadatrent.com/chauffeur-driven-car-rental

مشاهده خودروهای با راننده

CIP  فرودگاه امام

برای سهولت در سفرهای ورودی و خروجی تشریفات ویژه ای در فرودگاه امام خمینی (ره) تدارک دیده شده که به اسم خدمات CIP فرودگاه امام شناخته می شود. مسافران جهت رزرو و دریافت این خدمات کافی است فرم رزرو cip را تکمیل نمایید تاخدماتی که مدنظر دارید دریافت نمایید.

خدمات cip فرودگاه امام خمینی شامل موارد زیر است:

  • سرویس ترانسفر مسافران از مبدا به فرودگاه و بالعكس بوسيله خودروهای تشريفات ویژه
  • همراهی کارشناسان CIP و ترانسفر تا پای پلکان پرواز و بالعکس
  • سرو انواع نوشیدنی در كافی شاپ لوكس و انواع شيريني، سالاد و دسر جهت مسافرين CIP
  • اخذ ویزای فرودگاهی با هماهنگی قبلی و انجام تمامب امور مربوط به بارو وسایل مسافران
  • امکان تردد از گیت‌های اختصاصی سپاه، پلیس، گمرک و پذیرش بار
  • سالن تشریفات دارای فروشگاه‌های لوکس با برندهای خارجی و داخلی معتبر
  • ارائه خدمات اینترنت وایرلس و اتاق مخصوص کامپیوتر و اینترنت
  • باجه بانک اختصاصی به منظور انجام امور بانكی اعم از ارزی (غیر از ارز مسافرتی) و ريالی مسافرين

هزينه cip فرودگاه امام  برای هر نفر  5/950/000 می باشد.                         

برای رزرو cip فرودگاه امام به روی دکمه زیر کلیک کرده و وارد صفحه مورد نظر شده و پس پر کردن فرم زیر منتظر تماس همکاران ما باشید.

رزرو cip فرودگاه امام

 

رزرواسیون آنلاین cip فرودگاه امام


رزرو تاکسی فرودگاه امام  

رزرو تاکسی فرودگاه امام خمینی برای تمام نقاط تهران و شهرستان انجام میشود. در واقع شما برای اجاره و رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه باید از طریق شماره های تماس سعادت رنت و یا از طریق شبکه های تلگرام و واتس آپ اقدام کنید.  شما می توانید با تماس با شماره های شرکت برای دریافت خدمات اجاره تاکسی فرودگاه امام از هرجای تهران و شهر های اطراف آن تاکسی فرودگاهی اجاره کنید. برای اجاره تاکسی فرودگاه امام نیاز به یکسری مشخصات می باشد که در زمان کرایه تاکسی باید آن را برای ما مشخص کنید.

برای اجاره تاکسی امام در مرحله اول مسافران گرامی می توانند از طریق اینترنت و یا تماس تلفنی درخواست تاکسی فرودگاه بدهند و صورت آنلاین و بدون هیچ نوع هزینه تاکسی مورد نیار خود را رزرو کنند. در آغاز باید مبدا خود را اعلام کرده، در واقع فرودگاه امام می تواند به عنوان مبدا و یا مقصد شما شناخته شود. سپس در مرحله بعدی می توانید اسم و فامیل، نوع خودرو،  شماره موبایل، تاریخ و ساعت حرکت، تعداد مسافر،آدرس دقیق مبدا خود را انتخاب کرده و اگر توضیحات خاصی دارید به کارشناسان ما ارائه داده و در مرحله آخر تاکسی فرودگاه امام را برای روز و ساعت دقیق اجاره کنید سپس منتظر بمانند تا راننده شرکت با شمما تماس بگیرد. به همین راحتی و سهولت می توانید د با خیال راحت منتظر آمدن راننده در آدرسی که داده شده باشند.

اجاره ون فرودگاه امام

سامانه اجاره خودرو سعادت رنت یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات اجاره تاکسی ون فرودگاه امام می باشد. کافیست برای اجاره تاکسی ون با شماره های درج شده در این صفحه تماس گرفته تا از خدمات ارزنده ما در زمینه اجاره  تاکسی ون فرودگاه امام بهرهمند شوید. ون های موجود شرکت به صورت ترانسفر فرودگاهی آماده خدمت رسانی هستند، همچنین می‌توانید با مطالعه مطالب این صفحه، تمامی اطلاعات دقیق اجاره خودرو برای فرودگاه، تاکسی فرودگاه به ویژه تاکسی ون دربستی را کسب نمایید.

ون فرودگاه امام خمینی با توجه به نوع خودرو دارای قیمت های متفاوت می باشد که می توانید با مراجعه به صفحه مورد نظر از آن اگاه شوید.

 

اجاره ون فرودگاه امام

لیست قیمت اجاره ون

تاکسی فرودگاه مهر آباد

 برای اجاره تاکسی فرودگاه مهر آباد می توانید به راحتی تاکسی مورد نظر خود را بصورت آنلاین و با تماس رزرو کنید. برای استفاده از خدمات تاکسی فرودگاه مهر آباد با بهره مندی از خدمات رزرو آنلاین شرکت می توانید براحتی به فرودگاه رفته و سفر خود را  آغاز کنید. پس از اجاره تاکسی، خودرو در روز مشخص شده در فرودگاه و یا محلی که شما مشخص کرده اید برای حمل و نقل شما حاضر خواهند بود. خدمات تاکسي فرودگاه مهر آباد به صورت تمام وقت انجام می شود. تاکسي های فرودگاه مهر اباد شامل تاکسي های تویوتا کمری، تویوتا راوفور و تویوتا پریوس می باشد. شما برای رزرو تاکسی فرودگاه در مهرآباد، اجاره خودرو فرودگاه مهر آباد و یا ترانسفر فرودگاه مهر آباد می توانید با ما تماس بگیرید و یا از طریق دکمه رزرو بالا اقدام به رزرو تاکسی فرودگاه مهر آباد کنید.

اجاره ماشین در فرودگاه 

در کنار اجاره تاکسی فرودگاه، کرایه ماشین در فرودگاه امام نیز وجود دارد که تنها تفاوت نوع خودرو می باشد اگر شما به دنبال اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی و یا مهرآباد بوده و می خواهید از فرودگاه با خیال آسوده به مقصد خود بروید باید گفت که تاکسی های خطی فروگاه امام یک ریسک بزرگ برای شما است. چرا که تاکسی خطی فرودگاه امام علاوه بر هزینه بالا از کیفیت پایینی برخوردار بوده و ممکن است آرامش شما را بهم بزنند.

خدمات ارائه شده فرودگاهی نظیر اجاره خودرو در فرودگاه امام، CIP فرودگاهی و ترانسفر فرودگاهی جزو افتخارات شرکت سعادت رنت می باشد. سعادت رنت با اجاره ماشین در فرودگاه این امکان را برای مسافران و شرکت های بین المللی فراهم کرده تا با اجاره ی خودرو ی مورد نظر خود با هزینه مقرون به صرفه به راحتی سفر کرده و یا از میهمانان خود استقبال کنند.


اجاره خودرو در فرودگاه مهر آباد

⇓برای مشاهده مدارک اجاره خودرو در فرودگاه کلیک کنید⇓

مدارک اجاره خودرو


اجاره ماشین فرودگاه مهر آباد بسیار ساده است؛ تاریخی را که می خواهید اتومبیل خود را در فرودگاه تحویل بگیرید مشخص کرده و با تماس و یا به صورت آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی ما رزرو کنید. شما می توانید با کرایه ماشین در فرودگاه مهر آباد، در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید. برای اجاره خودرو فرودگاه مهر آباد تماس گرفته و با خیال راحت سفر خود را آغاز کنید.

اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی

کرایه ماشین در فرودگاه امام می تواند به صورت با راننده و یا با راننده باشد که راننده شرکت مسلط به زبان انگلیسی بوده و به کلیه امور تشریفات آشنا بوده. برای اجاره خودرو با راننده حتما قبل از اجاره خودرو باید به شرکت اطلاع داده شود. شما با استفاده از اجاره ماشین در فرودگاه امام بدون راننده و یا با راننده می توانید ، بلافاصله بعد از اینکه از هواپیما پیاده شدید کلید خودروی مورد نظر خود را تحویل گرفته و سر موعد مقرر همه ی کار های خود را با استفاده از این خودرو انجام دهید.

اجاره خودرو در فرودگاه امام

لیست قیمت خودروهای بدون راننده

با استفاده از اجاره خودرو از سعادت رنت می توانید یک ماشین با کیفیت در فرودگاه امام خمینی  دریافت کرده و در زمان خود صرفه جویی کنید و یا می توانید پس از سفر خود به ایران با اجاره خودرو ، از بناهای تاریخی و فرهنگی ، نقاط دیدنی در مناطق مختلف ایران دیدن کرده. با اجاره تاکسی و یا اجاره خودر در فرودگاه امام از طریق شرکت سعادت رنت می توانید مطمئن باشید که اتومبیلی را اجاره می کنید که با بهترین و قیمت و مناسب ترین شرایط کرایه کرده اید