اجاره ماشین عروس با گل انتخابی کارشناسانه است

اجاره ماشین عروس  یکی از لحظات لذت بخش و به یاد ماندنی عروسی، گشت زدن با یک ماشین عروس زیبا و جذاب و خاص در خیابان و  د...

اجاره ماشین عروس 

یکی از لحظات لذت بخش و به یاد ماندنی عروسی، گشت زدن با یک ماشین عروس زیبا و جذاب و خاص در خیابان و  در مسیر تالار و ثبت این لحظات در دوربین عکاسی و فیلم­برداری است که داشتن یک ماشین عروس با تزئینات خاص و منحصر به فرد، بر شیرینی این لحظات می ­افزاید. اگر میخواهید برای کرایه ماشین عروس رویایی و خاصی داشته باشید و آنچه که در ذهن خود پرورانده ­اید در واقعیّت ببینید، اینجا جایی است که می­ توانید به رویاهایتان تحقّق بخشید.

اجاره ماشین عروس با گل

 

استفاده از ماشین شخصی

شما ممکن است برای تزئین ماشین عروسی­ تان از اتومبیل شخصی استفاده کنید و یا اینکه از مؤسّسات کرایه خودرو، خودروی مورد نظرتان را کرایه کنید. پیشنهاد ما این است که در صورتی که قصد کرایه خودرو جهت برگزاری مراسم عروسی خود دارید به طور دقیقی برنامه ریزی کنید و زمان خود را بیش مواقع دیگر مدیریت کنید و اتفاقات پیش ­بینی نشده را نیز مدّ نظر قرار دهید و وقت خود را طوری برنامه ­ریزی کنید که در هنگام تحویل و بازگرداندن خودرو دچار مشکل و استرس نشوید.

اجاره ماشین عروس با راننده

پیشنهاد می­ شود اگر قصد اجاره ماشین عروس با راننده خود را دارید موارد زیر را در نظر بگیرید:

اگر عاشق اتومبیل­ های قدیمی هستید و تبدیل این ماشین­ ها به ماشین عروسی ­تان از رویاهای دیرینه شما بوده است، حدّالامکان رانندۀ این مدل اتومبیل ­ها را نیز همراه داشته باشید، زیرا از از جا که زمان و سال­ های زیادی از ساخت این ماشین­ ها گذشته است، احتمال خرابی آن­ ها بالا می ­رود. در ضمن پیشنهاد ما این است که زیاد به دنبال اتومبیل­ های گران­ قیمت و مدل بالا نباشید و وقت و هزینه خود را صرف آن نکنید، زیرا حتی با داشتن یک ماشین در حدّ متوسط، اگر تزئین مناسبی روی آن اعمال شود، جذابیت و زیبایی یک ماشین عروس ایده­ آل را خواهد داشت. در انتخاب ماشین جهت کرایه حتی باید به لباس عروس خانم نیز توجه شود! در صورتی لباس عروسی عروس خانم با دنباله بلند است و یا پر چین و جاگیر است، در انتخاب خود این مورد را نیز مد نظر قرار دهید و اتومبیلی را انتخاب کنید جادار باشد.

اجاره ماشین عروس بدون راننده

توصیه­ ها یی جهت تزئین ماشین عروس

  • گل­ هایی را در تزئین ماشین عروسی­ تان بکار گیرید که با مدل و به ویژه رنگ ماشین همخوانی داشته باشد. معمولاً بیشتر خودروهایی که جهت ماشین عروس استفاده می­ شوند، در درجه اول سفید یا مشکی و در درجه دوم نقره ­ای رنگ هستند؛ پیشنهاد می­شود در صورتی که رنگ اتومبیل­تان سفید است، از گل­های سفید رنگ و گل­هایی که رنگ روشن دارند استفاده نکنید و اگر خودروی انتخابی شما مشکی است، تزئیناتی را اعمال کنید که در آن از گل ­هایی با رنگ­ های ملایم (مثل سفید و صورتی روشن) استفاده می­شود امّا سعی شود از تزئیناتی که گل­های یک دست سفید در آن بکار گرفته شده است استفاده نشود. در مورد خودروهایی هم که رنگ نقره­ای دارند، سعی کنید از گل­های قرمز و یا زرشکی رنگ بهره ببرید تا بدین طریق جلوۀ با شکوه ­تری به ماشین عروس ببخشید.
  • برای تزئین ماشین عروس از گل­های ریز و درشت با رنگ­های متنوع استفاده کنید، دقت داشته باشید که گل­ها و همچنین رنگ­هایی که انتخاب می­کنید با هم متناسب بوده و مکمّل هم باشند تا جلوۀ بیشتری را به نمایش بگذارند.
  • فصل را نیز در انتخاب گل، فراوانی یا میزان گلی که در تزئین استفاده می­شود و حتّی نوع گل تأثیر گذار است. اگر در فصل گرما ازدواج می کنید بهتر است از تزئیناتی استفاده کنید که گل­های کمتری در آن به کار گرفته شده است (تزئیناتی که بیشتر با تور، روبان و بادکنک ادغام شده است) زیرا گرما و حرارت آفتاب از ماندگاری گل­ها می­کاهد، آن­ها را پلاسیده کرده و زیبایی ماشن عروس را ازبین می­برد، همچنین از گل­هایی استفاده کنید که ماندگاری بالاتری در آب و هوای گرم دارند.

 

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 45 - 22