کاربرد خودرو های تشریفاتی در ایران چیست ؟

اجاره خودرو های تشریفاتی در ایران چه کاربردی دارد؟ کاربرد خودرو های تشریفاتی زیاد و متفاوت است. این خودرو ها اکثرا در م...

اجاره خودرو های تشریفاتی در ایران چه کاربردی دارد؟

کاربرد خودرو های تشریفاتی زیاد و متفاوت است. این خودرو ها اکثرا در مواقع خاص و برای افراد خاص به کار می روند. در دنیای مدرن و به روز امروز، افراد مهم و سران کشور ها برای به رخ کشیدن قدرت سیاسی و اقتصادی خود و کشورشان مقابل یک دیگر، با این خودرو های تشریفاتی جا به جا می شوند.

در اغلب مواقع موارد خودروهای تشریفاتی به دلیل شرایط نسبت به سایر خودرو ها از امنیت بسیار بیشتری برخوردار هستند، خودرو های تشریفاتی دارای شیشه های ضد گلوله و بدنه های مستحکم هستند و از لحاظ سیستم داخلی بسیار قابل اعتماد و باکیفیت هستند. خودروهای تشریفاتی به شما این فرصت را می دهد تا پرقدرت از خیابان ها عبور کنید.

در این میان، سران و مقامات بعضی از کشور ها از ماشین های تولیدات داخلی خود برای جا به جایی استفاده می کنند اما برخی دیگر ماشین های خارجی را برای خود بر می گزینند.

خودرو های تشریفاتی ایران

در ایران از خودرو های تشریفاتی قدیمی تر ساخت کشور های اروپایی مانند انواع مدل های پژو، مرسدس بنز یا مدل های مختلف بی ام و به خصوص سری پنج و هفت برای حمل و نقل رئیس جمهور و دیگر اشخاص مهم کشور استفاده می شود.

البته امروزه دیگر کاربرد خودرو های تشریفاتی مختص مقامات مهم کشوری نیست و کمی نسبت به قبل عمومیت بیشتری یافته است.

خودرو های تشریفاتی

برای استقبال افراد مهم از فرودگاه یا شرکت آن ها برای جلسات هم از خودرو های تشریفاتی استفاده می شود. اما از آن جایی که خرید این ماشین ها هزینه های گزافی دارند بهتر است میزبانان این دسته افراد به جای خرید خودرو های تشریفاتی که شاید چند بار در سال بخواهند از آن ها استفاده کنند، به اجاره خودرو های تشریفاتی روی آورند که بسیار به صرفه تر است.

با اجاره خودرو های تشریفاتی شما به یک راننده هم احتیاج خواهید داشت، پس حتما در نظر داشته باشید که اگر می خواهید ماشین تشریفاتی اجاره کنید، باید به اجاره خودرو به راننده فکر کنید.

ما در ادامه ی این مقاله  برای شما چند مورد مهم از کاربرد خودرو های تشریفاتی را برای شما شرح می دهیم پس با ما همراه باشید.

ترانسفر فرودگاهی

یکی از کاربرد خودرو های تشریفاتی ترانسفر فرودگاهی است. برای استقبال مسافران مهمی که برایتان می آیند که می توانند مقامات مهم سیاسی یا اجتماعی و یا شرکای کاری مهمی که از شهر ها و یا کشور های دیگر سفر می کنند، می توانید با اجاره خودرو در فرودگاه به استقبال و خوشامد گویی آن ها بپردازید.

علاوه بر این، برای پیشواز این مسافران و رساندن آن ها به فرودگاه هم می توانید از این خدمات استفاده کنید.

خودرو های تشریفاتی

ون ترانسفر

علاوه بر خودرو های تشریفاتی، اگر مسافران شما تعدادشان بیشتر باشد می توانید با ون های VIP به استقبال آن ها بروید . برای اجاره ون هم باید با راننده آن ها را کرایه کنید.

اجلاس ها و همایش ها

از مهم ترین کاربرد خودرو های تشریفاتی، ترانسفر و بردن و رساندن افراد مهم و تأثیر گذار به محل برگزاری همایشات و یا اجلاس ها و جلسات سران و افراد مهم آن شهر یا کشور است که میزبانان این مراسم های مهم هم بهتر است به فکر اجاره خودرو تشریفاتی باشند.

قرار های کاری

از دیگر کاربرد خودرو های تشریفاتی همان طور که اشاره کردیم برای جا به جایی افراد و شرکای مهمی که با آن ها قرار کاری دارید و برای مثال می خواهید با آن ها یک قرارداد مهم امضا کنید، برای این که بیشترین تأثیر گذاری را بر آن ها داشته باشید و میزبان خوبی برایشان باشید، علاوه بر فراهم کردن یک اقامت و پذیرایی خوب می توانید با اجاره خودرو تشریفاتی، رفت و آمد راحتی را هم برای آن ها رقم بزنید.

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 32 - 24