اجاره خودرو در فرودگاه امام + ترانسفر فرودگاهی [ لیست قیمت‌ها]

اجاره ماشین در فرودگاه امام

با اجاره خودرو در فرودگاه امام می‌توانید به‌محض پیاده شدن از هواپیما ماشین موردنیاز خود را بدون راننده و یا با راننده تحویل بگیرید. با رزرو رایگان اجاره ماشین در فرودگاه امام از سعادت رنت دیگر خیالتان از بابت حمل‌ونقل راحت است. مسافران عزیز می‌توانند برای اجاره خودرو فرودگاه امام چند روز قبل از سفر خود با تماس تلفنی و یا از طریق واتساپ شرکت برای رزرو اقدام کنند. رزرو رایگان، کنسلی رزرو رایگان و ترانسفر فرودگاهی بخشی از خدمات ما در این زمینه است.

اجاره ماشین در فرودگاه امام چگونه است؟

شما می‌توانید برای اجاره خودرو در فرودگاه امام از هر نقطه کشور با تماس تلفنی خودرو رزرو کنید. برای اجاره ماشین فرودگاه امام باید قبل از سفر خود با کارشناسان ما تماس برقرار کرده و مدارک موردنیاز و شرایط اجاره را از آن‌ها جویا شوید. ما در قدم اول برای اجاره خودرو فرودگاه امام خمینی به زمان دقیق سفرتان و مشخصات فردی شخص کرایه کننده نیازمند هستیم. در سامانه اجاره خودرو سعادت رنت، شما به‌سرعت با توجه به نیازتان خودرو اجاره می‌کنید. از ماشین ارزان‌قیمت شهری گرفته تا ون خانوادگی.اجاره ماشین از فرودگاه امام و رنت کار فرودگاه امام به دو صورت بدون راننده و با راننده در سعادت رنت موجود می‌باشد. ترانسفور فرودگاهی نیز دیگر خدمات فرودگاهی سعادت رنت می‌باشد که برای تشریفات فرودگاه از آن استفاده می‌شود.

برای رزرو اجاره خودرو در فرودگاه از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید
واتساپ

خدمات فرودگاهی سعادت رنت در یک نگاه

  • اجاره خودرو در فرودگاه امام با راننده 
  • اجاره خودرو در فرودگاه امام بدون راننده
  • ترانسفر فرودگاهی
  • Cip فرودگاه امام
  • اجاره ون فرودگاه امام

اجاره خودرو در فرودگاه امام بدون راننده

اجاره کیا سراتو در فرودگاه

کیا سراتو
 
3 تا 6 روز : 490,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

اجاره 206 در فرودگاه

پژو 206
 
3 تا 6 روز : 210,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

اجاره سمند برای فرودگاه امام

سمند LX
 
3 تا 6 روز : 180,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

 

لیست قیمت اجاره خودرو بدون راننده


این نوع اجاره خودرو فرودگاهی با تماس شما برایتان رزرو می‌شود. شما قبل از نشستن پرواز خود می‌توانید با راننده شرکت هماهنگ کرده و از خروجی هر سالنی که شما بخواهید خودرو را تحویل بگیرید. نماینده ما با یک پلاکارد که نام شما به روی آن نوشته‌شده منتظرتان خواهد بود. قرارداد نیز در زمان تحویل خودرو امضا می‌شود. برای پرداخت هزینه نیز می‌توانید در زمان رزرو تمام کرایه را پرداخت کنید و یا می‌توانید مبلغی به‌عنوان ودیعه به شرکت پرداخت کرده و مابقی را در زمان گرفتن خودرو به نماینده شرکت بدهید. نماینده ما در زمان تحویل خودرو هیچ هزینه اضافی را از شما دریافت نخواهد کرد.

زمان تحویل خودرو در فرودگاه

همکاران ما در مجموعه بزرگ سعادت رنت خودرو مورد نیاز شما را در کمتر از یک ساعت در فرودگاه امام خمینی به شما تحویل داده

اجاره خودرو در فرودگاه امام با راننده

در خدمات اجاره ماشین در فرودگاه امام که به صورت راننده کرایه داده می شود شما دیگر به مدرک و یا چک برای ضمانت نیاز ندارید. چرا که راننده شرکت با شما همراه می‌باشد. راننده خود مسئول خودرو بوده و تا پایان با شما همراه خواهد بود.

ترانسفر فرودگاهی امام خمینی 

ترانسفر فرودگاهی

بنز c200
 
ترانسفر فرودگاه امام خمینی : 500.000 تومان

رزرو خودرو

ترانسفر فرودگاهی

بنز s500
 
ترانسفر فرودگاه امام خمینی : 600.000 تومان

رزرو خودرو

ترانسفر فرودگاهی

سانتافه نیو
 
ترانسفر فرودگاه امام خمینی : 300.000 تومان

رزرو ماشین فرودگاه امام

 

لیست قیمت ترانسفر فرودگاهی


ترانسفر فرودگاهی جزو خدمات تشریفات این مجموعه است. ترانسفر فرودگاهی سایت ما امکان جستجوی خودرو بر اساس معیارهای شما را نظیر قیمت و نوع خودرو را در بردارد. از آنجایی که ترانسفر فروودگاهی را نمی توان روی بلیط هواپیما خرید به همین دلیل برای استفاده از خدمات ترانسفر باید به یکی از موسسات اجاره خودرو مراجعه کنید. ترانسفر فرودگاه امام یک انتخابی درست برای راحتی مسافران می باشد. از آنجایی که ترانسفر فروودگاهی را نمی توان روی بلیط هواپیما خرید به همین دلیل برای استفاده از خدمات ترانسفر باید به یکی از موسسات اجاره خودرو مراجعه کنید. ترانسفر فرودگاه امام یک انتخابی درست برای راحتی مسافران می باشد. 

ترانسفر فرودگاهی چیست ؟

ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاهی شامل خودرویی لوکس است که همراه با راننده مجرب برای جابه‌جایی مسافر از مبدأ به فرودگاه یا از فرودگاه به مقصد می‌باشد. راننده‌های شرکت افرادی مجرب و مسلط به زبان‌های عربی، انگلیسی، ترکی و .... بوده که آشنا به امور تشریفات هستند.

اجاره ون فرودگاهی

عزیزانی که قصد اجاره ون در فرودگاه امام را داشته و یا نیاز به اجاره ترانسفر فرودگاهی دارند می‌توانند با مراجعه به سایت و مشاهده خودروها و رزرو ماشین فرودگاه در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند.
اجاره ون فرودگاهی به دلیل اینکه همراه با راننده می‌باشد بدون چک و سند کرایه داده می‌شود. ون‌ فرودگاهی جزو خودروهای باکیفیت می‌باشد که قابل‌جابه‌جایی 10 تا 15 مسافر را دارد.

اجاره ون فرودگاهی


خدمات اجاره اتومبیل در فرودگاه امام

۱.  ارائه بیمه کامل CWD و قرارداد رسمی
۲.  اجاره خودرو بدون پرداخت بیعانه رزرو
۳.  امداد، پشتیبانی و تعویض رایگان
۴. خدمات و پاسخگویی شبانه‌روزی
۵. خودروهای کم کارکرد با گارانتی مرجوعی

 

رزرو ماشین فرودگاه امام

برای رزرو خودرو فرودگاه باید چند روز قبل از سفر خود با کارشناسان ما در بخش اجاره خودرو برای فرودگاه در تماس باشید و اطلاعات تاریخ اجاره، نوع خودرو در خواستی و اطلاعات شناسایی خود را در اختیار آنها قرار داده. کارشناسان ما پس از دریافت اطلاعات قیمت نهایی را در پیش فاکتوری برایتان ارسال کرده که پس از تایید شما رزرو نهایی خواهد شد. اگر خودرو به صورت بدون راننده رزرو شده باشد در تاریخ مشخص شده نماینده شرکت برای تحویل ماشین در فرودگاه حضور خواهد یافت تا خودرو را پس از امضای قرارداد و دریافت مدارک و هزینه اجاره به شما تحویل دهد. خیالتان از این بابت راحت باشد ما خودرو را در کمتر از یک ساعت در فرودگاه امام خمینی به شما تحویل خواهیم داد.

 مدارک لازم برای اجاره خودرو از فرودگاه امام 

مدارک لازم برای اجاره خودرو در فرودگاه سؤالات متداول متشریان اجاره خودرو است. مدارک لازم برای اجاره خودرو در فرودگاه امام با توجه به شرایط اجاره کننده و خودرو ها متفاوت می‌باشد. برای اطلاع بیشتر به روی دکمه زیر کلیک کرده و به صفحه موردنظر مراجعه کنید.

⇓برای مشاهده مدارک لازم برای اجاره خودرو در فرودگاه کلیک کنید⇓

مدارک اجاره خودرو

 

سؤالات متداول مشتریان اجاره خودرو فرودگاه تهران

  • اگر پرواز ما تأخیر داشت چه کنیم؟

کافی است با راننده و یا کارشناسان ما تماس حاصل کرده و شماره پرواز خود را اعلام کنید. ما با توجه به اطلاعات پرواز و زمان نشستن پرواز هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهیم.

  • آیا برای اجاره خودرو در فرودگاه تخفیف‌دارید؟

بله. نام شما در لیست ما ثبت‌شده و بلافاصله پس از دومین اجاره خودرو شما شامل تخفیف می‌شوید.

  • آیا باید هزینه بنزین را خودم پرداخت کنم و یا در زمان تحویل به ماشین بنزین بزنم؟

شما باید باک بنزین را همان‌طور که در زمان تحویل گرفته‌اید به شرکت عودت کنید.

  • تحویل خودرو چگونه است ؟ 

تحویل خودرو در فرودگاه امام خمینی می باشد که مکان تحویل با توجه به درخواست مشتری در هر یک ازسالن های خروجی می تواند باشد. ما می توانیم در کمتر از یک ساعت ماشین را در داخل فرودگاه به شما تحویل بدهیم .


با یک تماس خودرو رزرو کرده و در تاریخ مشخص‌شده تحویل گرفته. اتومبیل کرایه‌ای خود را در اسرع وقت رزرو کنید تا از نرخ‌های رقابتی بهره‌مند شوید. برای دریافت قیمت‌ها و شرایط اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی می‌توانید با تماس با شماره‌های درج‌شده از مشاوران ما شرایط و قیمت ها را جویا شوید.