اجاره ماشین در فرودگاه امام [ رزرو رایگان خودرو به هراه لیست قیمت‌ها]

اکنون رزرو کنید بعد پرداخت کنید. ترانسفر فرودگاهی، اجاره ون فرودگاهی و اجاره خودرو در فرودگاه امام با رزرو رایگان تنها د...

اجاره ماشین در فرودگاه امام

با اجاره خودرو در فرودگاه امام می‌توانید به‌محض پیاده شدن از هواپیما ماشین موردنیاز خود را بدون راننده و یا با راننده تحویل بگیرید. با رزرو رایگان اجاره ماشین در فرودگاه امام از سعادت رنت دیگر خیالتان از بابت حمل‌ونقل راحت است. مسافران عزیز می‌توانند برای اجاره خودرو فرودگاه امام چند روز قبل از سفر خود با تماس تلفنی و یا از طریق واتساپ شرکت، برای رزرو اقدام کنند. رزرو رایگان، کنسلی رزرو رایگان و ترانسفر فرودگاهی بخشی از خدمات ما در این زمینه است.

اجاره ماشین در فرودگاه امام چگونه است؟

شما می‌توانید برای اجاره خودرو در فرودگاه امام از هر نقطه کشور با تماس تلفنی خودرو رزرو کنید. برای اجاره ماشین فرودگاه امام باید قبل از سفر خود با کارشناسان ما تماس برقرار کرده و مدارک موردنیاز و شرایط اجاره را از آن‌ها جویا شوید. ما در قدم اول برای اجاره خودرو فرودگاه امام خمینی به زمان دقیق سفرتان و مشخصات فردی شخص کرایه کننده نیازمند هستیم. در سامانه اجاره خودرو سعادت رنت، شما به‌سرعت با توجه به نیازتان خودرو اجاره می‌کنید. از ماشین ارزان‌قیمت شهری گرفته تا ون خانوادگی در موسسه اجاره خودرو سعادت رنت موجود می باشد. اجاره ماشین در فرودگاه امام و رنت کار فرودگاه امام به دو صورت بدون راننده و با راننده در سعادت رنت موجود می‌باشد. ترانسفور فرودگاهی نیز دیگر خدمات فرودگاهی سعادت رنت می‌باشد که برای تشریفات فرودگاه از آن استفاده می‌شود.

برای رزرو اجاره خودرو در فرودگاه از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید
واتساپ

خدمات فرودگاهی سعادت رنت در یک نگاه

  • اجاره خودرو در فرودگاه امام با راننده 
  • اجاره خودرو در فرودگاه امام بدون راننده
  • ترانسفر فرودگاهی
  • اجاره ون فرودگاه امام

اجاره خودرو در فرودگاه امام بدون راننده

اجاره کیا سراتو در فرودگاه

کیا سراتو
 
3 تا 6 روز : 490,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

اجاره 206 در فرودگاه

پژو 206
 
3 تا 6 روز : 210,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

اجاره سمند برای فرودگاه امام

سمند LX
 
3 تا 6 روز : 180,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

 

لیست قیمت اجاره خودرو بدون راننده


این نوع اجاره خودرو فرودگاهی با تماس شما برایتان رزرو می‌شود. شما قبل از نشستن پرواز خود می‌توانید با راننده شرکت هماهنگ کرده و از خروجی هر سالنی که شما بخواهید خودرو را تحویل بگیرید. نماینده ما با یک پلاکارد که نام شما به روی آن نوشته‌شده منتظرتان خواهد بود. قرارداد نیز در زمان تحویل خودرو امضا خواهد شد. برای پرداخت هزینه نیز می‌توانید در زمان رزرو تمام کرایه را پرداخت کنید و یا می‌توانید مبلغی به‌عنوان ودیعه به شرکت پرداخت کرده و مابقی را در زمان تحویل خودرو به نماینده شرکت پرداخت کنید.خیالتان آسوده نماینده ما در زمان تحویل خودرو هیچ هزینه اضافی را از شما دریافت نخواهد کرد.

زمان تحویل خودرو در فرودگاه

همکاران ما در مجموعه بزرگ سعادت رنت خودرو مورد نیاز شما را در کمتر از یک ساعت در فرودگاه امام خمینی به شما تحویل خواهند داد.  خودرو به همراه راننده ما قبل از نشستن پرواز شما در سالن انتظار ، منتظر شما خواهد بود.

اجاره خودرو در فرودگاه امام با راننده

خدمات اجاره ماشین در فرودگاه امام که به صورت راننده کرایه داده می شود شما دیگر به مدرک و یا چک برای ضمانت نیاز ندارید. چرا که راننده شرکت با شما همراه می‌باشد و راننده خود مسئول خسارات خودرو بوده و تا پایان با شما همراه خواهد بود.

ترانسفر فرودگاهی امام خمینی 

ترانسفر فرودگاهی

بنز c200
 
ترانسفر فرودگاه امام خمینی : 500.000 تومان

رزرو خودرو

ترانسفر فرودگاهی

بنز s500
 
ترانسفر فرودگاه امام خمینی : 600.000 تومان

رزرو خودرو

ترانسفر فرودگاهی

سانتافه نیو
 
ترانسفر فرودگاه امام خمینی : 300.000 تومان

رزرو خودرو

 

لیست قیمت ترانسفر فرودگاهی


ترانسفر فرودگاهی جزو خدمات تشریفات این مجموعه است. ترانسفر فرودگاهی سایت ما امکان جستجوی خودرو بر اساس معیارهای شما را نظیر قیمت و نوع خودرو را در بردارد. از آنجایی که ترانسفر فرودگاهی را نمی توان روی بلیط هواپیما خرید به همین دلیل برای استفاده از خدمات ترانسفر باید به یکی از موسسات اجاره خودرو مراجعه کنید. ترانسفر فرودگاه امام یک انتخابی درست برای راحتی مسافران می باشد. ترانسفر فرودگاهی امام خمینی در سعادت رنت به وسیله تاکسی های فرودگاه نیز انجام می شود.

ترانسفر فرودگاهی چیست ؟

ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاهی شامل خودرویی لوکس است که همراه با راننده مجرب برای جابه‌جایی مسافر از مبدأ به فرودگاه یا از فرودگاه به مقصد می‌باشد. راننده‌های شرکت افرادی مجرب و مسلط به زبان‌های عربی، انگلیسی، ترکی و .... بوده که آشنا به امور تشریفات هستند.هزینه ترانسفر فرودگاهی با توجه به نوع خودرو متفاوت خواهد بود.

سعادت رنت برای ترانسفر فرودگاه دارای تاکسی فرودگاهی نیز هست. یعنی شما می توانید برای ترانسفر تا فرودگاه علاوه بر خودرو از تاکسی فرودگاه نیز استفاده کنید. برای اطلاع بیشتر از ترانسفر فرودگاهی با تاکسی به روی دکمه زیر کلیک کنید. 

ترانسفر فرودگاهی

 

ترانسفر فرودگاهی

اجاره ون فرودگاهی

عزیزانی که قصد اجاره ون در فرودگاه امام را داشته و یا نیاز به اجاره ترانسفر فرودگاهی دارند می‌توانند با مراجعه به سایت و مشاهده خودروها و رزرو ماشین فرودگاه در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند.اجاره ون فرودگاه امام برای ترانسفر هم با ون های معمولی و هم با تاکسی ون فرودگاه انجام می شود. تنها کافی است در زمان تماس خود نوع خدمات دریافتی و ون مورد نیاز خود را به کارشناسان ما اطلاع دهید. 
اجاره ون فرودگاهی به دلیل اینکه همراه با راننده می‌باشد بدون چک و سند کرایه داده می‌شوند. ون‌ فرودگاهی جزو خودروهای باکیفیت می‌باشد که قابل‌جابه‌جایی 10 تا 15 مسافر را دارد. اجاره ون فرودگاه امام 

اجاره ون فرودگاهی


خدمات اجاره اتومبیل در فرودگاه امام

1.  ارائه بیمه کامل CWD و قرارداد رسمی
2.  اجاره خودرو بدون پرداخت بیعانه رزرو
3.  امداد، پشتیبانی و تعویض رایگان
4. خدمات و پاسخگویی شبانه‌روزی
5. خودروهای کم کارکرد با گارانتی مرجوعی

 

رزرو ماشین فرودگاه امام

برای رزرو خودرو فرودگاه باید چند روز قبل از سفر خود با کارشناسان ما در بخش اجاره خودرو برای فرودگاه در تماس باشید و اطلاعات تاریخ اجاره، نوع خودرو در خواستی و اطلاعات شناسایی خود را در اختیار آنها قرار داده. کارشناسان ما پس از دریافت اطلاعات قیمت نهایی را در پیش فاکتوری برایتان ارسال کرده که پس از تایید شما رزرو، نهایی خواهد شد. اگر خودرو به صورت بدون راننده رزرو شده باشد در تاریخ مشخص شده راننده شرکت برای تحویل ماشین در فرودگاه حضور خواهد یافت تا خودرو را پس از امضای قرارداد و دریافت مدارک و هزینه اجاره به شما تحویل دهد. خیالتان از این بابت راحت باشد ما خودرو را در کمتر از یک ساعت در فرودگاه امام خمینی به شما تحویل خواهیم داد.

 مدارک لازم برای اجاره خودرو از فرودگاه امام 

مدارک لازم برای اجاره خودرو در فرودگاه سؤالات متداول مشتریان اجاره خودرو است. مدارک لازم برای اجاره خودرو در فرودگاه امام با توجه به شرایط اجاره کننده و خودرو ها متفاوت می‌باشد. برای اطلاع بیشتر به روی دکمه زیر کلیک کرده و به صفحه موردنظر مراجعه کنید.

مدارک اجاره خودرو

 

سؤالات متداول مشتریان اجاره خودرو فرودگاه تهران

  • اگر پرواز ما تأخیر داشت چه کنیم؟

کافی است با راننده و یا کارشناسان ما تماس حاصل کرده و شماره پرواز خود را اعلام کنید. ما با توجه به اطلاعات پرواز و زمان نشستن پرواز هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهیم.

  • آیا برای اجاره خودرو در فرودگاه تخفیف‌دارید؟

بله. نام شما در لیست ما ثبت‌شده و بلافاصله پس از دومین اجاره خودرو شما شامل تخفیف می‌شوید.

  • آیا باید هزینه بنزین را خودم پرداخت کنم و یا در زمان تحویل به ماشین بنزین بزنم؟

شما باید باک بنزین را همان‌طور که در زمان تحویل گرفته‌اید به شرکت عودت کنید.

  • تحویل خودرو چگونه است ؟ 

تحویل خودرو در فرودگاه امام خمینی می باشد که مکان تحویل با توجه به درخواست مشتری در هر یک ازسالن های خروجی می تواند باشد. ما می توانیم در کمتر از یک ساعت ماشین را در داخل فرودگاه به شما تحویل بدهیم .

cip فرودگاه امام 

یکی دیگر خدمات فرودگاهی سعادت رنت رزرو cip فرودگاه امام می باشد.CIP فرودگاه امام خمینی خدماتی مشابه یک ترمینال خصوصی به مسافران ورودی و خروجی این فرودگاه ارائه می دهد. این جایگاه تشریفات که به موازات ترمینال مسافری فرودگاه و در مقابل برج مراقبت و در سه طبقه همراه با پارکینگ اختصاصی ساخته شده است دارای امکانات متنوعی نظیر ورودی اختصاصی، پارکینگ اختصاصی، سوئیت های یک و دو خوابه است. برای رزرو آنلاین خدمات cip فرودگاه امام خمینی (ره) می توانید از طریق لینک زیر به صفحه مورد نظر مراجعه کرده و cip فرودگاه امام را آنلاین رزرو کنید. 

رزرو cip فرودگاه امام

با یک تماس خودرو رزرو کرده و در تاریخ مشخص‌شده تحویل گرفته. اتومبیل کرایه‌ای خود را در اسرع وقت رزرو کنید تا از نرخ‌های رقابتی بهره‌مند شوید. برای دریافت قیمت‌ها و شرایط اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی می‌توانید با تماس با شماره‌های درج‌شده از مشاوران ما شرایط و قیمت ها را جویا شوید.

دیدگاه شما