اجاره ماشین در تهران | قیمت و لیست خودروها

اجاره خودرو در تهران و شهرستان‌ها با شرایط آسان با مجموعه ی  بی نظیر از خودروهای خارجی و داخلی در شرکت سعادت رنت که به د...

اجاره ماشین در تهران 

اجاره خودرو در تهران و شهرستان‌ها با شرایط آسان با مجموعه ی بی نظیر از خودروهای خارجی و داخلی در شرکت سعادت رنت که به دلیل  قرار گیری در رده ارزان ترین اجاره خودرو در تهران توانسته سهم بسزایی در رنت خودرو داشته باشد. سعادت رنت اجاره خودرو در تهران بدون راننده و با راننده را در اختیار دارد. در این صفحه تمامی شرایط اجاره خودرو در تهران و قیمت اجاره خورو در تهران ذکر شده که باید قبل از اجاره حتما از آن مطلع شوید.

در این صفحه ما خدمات و لیستی از خودروهای پرکاربرد اجاره ماشین در تهران را همراه با قیمت برای شما آورده ایم که می توانید مشاهده و خودرو درخواستی خود را کرایه کنید.

قیمت اجاره خودرو در تهران

شرکت اجاره خودرو سعادت رنت با در اختیار داشتن مجموعه متنوعی از خودرو سعی داشته تا بهترین قیمت اجاره خودرو در تهران را برای مشتریان خود ارائه دهد. به این ترتیب مشتریان ما می دانند که آنها همیشه بهترین نرخ و خدمات را برای کرایه ماشین در تهران دریافت می کنند. در کمتر از 3 دقیقه می توانید نرخ های ما را با دیگر شرکت ها مقایسه کرده و ماشین موردنیازتان را با کمترین قیمت در تهران رزرو کنید. به طور متوسط قیمت اجاره خودرو در تهران روزانه از 170 هزار تومان شروع می شود که بسته به نوع خودرو و تعداد روزهای شما متغیر است. مکانهایی که خارج از تهران قرار دارند مانند فرودگاه بین المللی به طور متوسط اجاره خودرو در آن گرانتر از داخل تهران می باشد.

قیمت اجاره خودرو در تهران بدون راننده 

 

لیست قیمت اجاره خودرو بدون راننده در تهران


مجموعه اجاره خودرو سعادت رنت صاحب کلیه خودروهای خود بوده و خدمات متفاوتی را نسبت به دیگر رنتکارهای تهران در نظر گرفته است. خودروهای اجاره ای سعادت رنت در دو کلاس اقتصادی و لوکس موجود بوده که برای افراد با سطح اقتصادی متفاوت در  نظر گرفته شده است. خودروهای ایرانی و خارجی این شرکت همراه باراننده و بدون راننده اجاره داده می شوند. 

اجاره خودرو در تهران بدون راننده

در این نوع از اجاره ماشین در تهران شما میتوانید به آسانی ماشین مورد علاقه خود را انتخاب و اجاره کنید و خودتان با آن رانندگی کنید. حداقل تعداد روز اجاره برای خودرو بدون راننده در تهران 3 روز می باشد. در صورت اجاره ساعتی خودرو بدون راننده باید با کارشناسان ما در تماس باشید. ما برای رفاه حال مشریان خود در بخش اجاره خودرو بدون راننده سیستم رزرواسیون آنلاین تعبیه کرده ایم  تا به راحتی از خدمات ما بهره مند شوند. تمامی خودروهای بدون راننده جزو خودروهای اقتصادی با قیمت مناسب می باشند که دارای پوشش کامل بیمه هستند. در اجاره خودرو بدون راننده در تهران متقاضیان باید مدارکی برای ضمانت تحویل شرکت دهند. مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در تهران در زیر نام برده شده است که می توانید برای اطلاع به انتهای صفحه مراجعه کنید.

اجاره خودرو در تهران با راننده 

در این نوع اجاره خودرو شما می توانید با یک راننده مجرب و آشنا به امور تشریفات به تمام قرار های کاری و یا گشت و گذار در تهران  بپردازید. در اجاره خودرو با راننده شما برای ضمانت نیاز به هیچ نوع مدرکی نداشته و تمامی مسئولیت خودرو به عهده راننده است. در واقع اجاره خودرو در تهران همراه با راننده یکی از روش های آسان در رنت خودرو می باشد که بدون پرداخت چک و سفته می توانید خودرو اجاره کنید. در اجاره خودرو با راننده به دلیل اینکه بیشتر برای امور تشریفاتی از این خدمات استفاده می شود خودروهای موجود  نیز جزو ماشین های لوکس تشریفاتی می باشند. 

E250 بنز

 • سیستم تهویه هوا A/C
 • سیستم دنده خودرو A
 • ظرفیت چمدان بزرگ 2
 • ظرفیت خودرو 5
 • ساعتی درون شهری: 110,000 تومان
 • کیلومتری برون شهری: 4,000 تومان
 • ترانسفر فرودگاه امام خمینی: 500,000 تومان

کمترین زمان سرویس با راننده 10 ساعت می باشد

S500 بنز

 • سیستم تهویه هوا A/C
 • سیستم دنده خودرو A
 • ظرفیت چمدان بزرگ 3
 • ظرفیت خودرو 5
 • ساعتی درون شهری: 200,000 تومان
 • کیلومتری برون شهری: 7,000 تومان
 • ترانسفر فرودگاه امام خمینی: 720,000 تومان

کمترین زمان سرویس با راننده 10 ساعت می باشد

لیست قیمت اجاره خودرو با راننده در تهران

شرایط اجاره خودرو در تهران 

خدمات اجاره خودرو در تهران سعادت رنت به چند دسته تقسیم بندی شده است. شما می توانید به توجه به نیاز خود از خدمات ما بهره مند شوید. 

 • اجاره خودرو در تهران بدون راننده 

 • اجاره خودرو در تهران با راننده 

 • اجاره ماشین عروس در تهران 

 • اجاره ون در تهران

 • خدمات  تاکسی فرودگاه

سعادت رنت، علاوه بر اجاره خودرو در تهران  خدمات ویژه ای را نیز برای ترانسفر فرودگاهی و خدمات ماشین عروس نظیر دست گل عروس و گل آرایی ماشین عروس در نظر گرفته است. متقاضیان اجاره خودرو در تهران می توانند در زمان رنت ماشین در صورت نیاز به هر یک از این خدمات با ما در تماس باشند و در صورت استفاده از پکیج ها می توانند از تخفیف های ما بهره مند شوند.  

اجاره ون در تهران 

ون های سعادت رنت برای داخل شهر تهران ، مراکز استان ها و شهرهای توریستی اجاره داده می شوند. شما می توانید برای 5 ساعت تا هر تعداد روزی که میخواهید این ون ها را کرایه کنید. اجاره ون در تهران و شهرستان ها به دو صورت همراه با راننده و بدون راننده موجود است. ون های موجود سعادت رنت در زیر ذکر شده اند :

 • ون هیوندای H350

 • ون تویوتا هایس
 • ون دلیکا
 • ون مکسوس V80
 • ون بنز ویتو

ون ها با توجه به حذف 2 تا 4 صندلی برای افزایش جای بار ماکزیمم بین 10 تا 13 نفر ظرفیت مسافر دارند. برای رزرو ون ها هیچ محدودیتی در زمان وجود ندارد شما از یک سال قبل هم میتوانید ون مورد نظر خود را رزرو کنید. هزینه اجاره ون در تهران به صورت ساعتی درون شهری، برای خارج از تهران کیلومتری و یا توافقی محاصبه می شود. در صورت اجاره ون همراه با راننده تامین غذا و جای خواب راننده به عهده مسافرین است که می توانند هزینه آن را نیز به صورت نقدی پرداخت کنند.

اجاره ماشین عروس در تهران 

ماشین های عروس موجود در سعادت رنت به دو دسته خودروهای لوکس و کلاسیک دسته بندی شده اند. اجاره ماشین عروس در تهران برای 15 ساعت در نظر گرفته شده است که بسته به نوع خودرو و با راننده بوده و یا بدون رانننده متفاوت می باشد. قیمت های درج شده برای  داخل تهران در نظر گرفته شده است که در صورت خروج از تهران به هزینه اجاره یک خروجی نیز تعلق می گیرد. 

ما به دلیل اینکه بتوانیم هزینه های شما را کمتر کنیم برای عروس خانوم ها و آقا داماد ها پکیج های گل آرایی ماشین عروس و دسته گل عروس را نیز در نظر گرفته ایم. در واقع شرکت اجاره ماشین سعادت رنت در کنار اجاره ماشین عروس خدمات گل آرایی و دست گل عروس را نیز ارائه می دهد. برای مشاهده نمونه گل آرایی و قیمت ها وارد صفحه زیر شوید. 

اجاره خودرو در تهران همیشه به دو صورت انجام می‌گیرد؛

کوتاه‌مدت: اجاره خودرو به صورت کوتاه‌مدت همان اجاره روزانه است که مدت آن یک یا چند روز و گاهی حتی چند ساعت است. اگر مدت زمان اجاره کمتر از 10 ساعت باشد کرایه همان 10 ساعت پرداخت می‌شود.

بلندمدت: اجاره خودرو به صورت بلندمدت هم به اجاره‌ای گفته می‌شود که مدت زمان آن از 7 روز بیشتر باشد. این نوع اجاره شامل مزایایی همچون: پوشش بیمه بر حسب نیاز اجاره‌کننده، حق تعویض خودرو در صورت نارضایتی مصرف‌کننده و یا خرابی خودرو، اجاره تمامی خودروهای موجود در موسسه اجاره خودرو، ارایه خدمات تعمیر و نگهداری در طول مدت اجاره خودرو و  تخفیف ویژه  می‌شود.
 

اجاره خودرو در تهران با شرایط آسان

سعادت رنت شرایط آسانی را برای اجاره ماشین تهران در نظر گرفته است. در زیر به آنها اشاره شده است. 

 • اجاره خودرو بدون چک و سفته 

 • قیمت های ارزان 

 • تخفیف برای خودروهایی که بیش از یک هفته اجاره داده شوند

 • پکیج گل آرایی و دسته گل عروس با قیمت های استثنایی

 • اجاره خودرو بدون مدرک 

شرایط اجاره ماشین در تهران 

اجاره ماشین در تهران دارای شرایط و ضوابطی است که باید قبل رنت ماشین حتما از آن مطلع شوید. فرد اجاره‌کننده باید مدارکی از جمله کارت ملی، مدارک محل اشتغال، مدارک محل سکونت، دو فقره چک  را ارایه کند و حتما گواهینامه رانندگی داشته باشد.

بیمه خودرو ها 

کلیه ماشین های موجود برای اجاره خودرو در تهران و سایر شهرهای دارای پوشش کامل بیمه بدنه و بیمه ثالث بوده و در زمان اجاره هیچ هزینه اضافه ای برای بیمه خودرو از شما دریافت نخواهد شد. بیمه پوشش دهنده خودروهای سعادت رنت جزو بیمه مخصوص رنت ماشین بوده که در صورت حادثه تمام خسارت ها را پوشش می دهد. 

مدارک لازم برای اجاره خودرو در تهران

یکی از مهمترین امتیازی که سعادت رنت در بین دیگر شرکت های رنت کار دارد اجاره خودرو بدون مدرک است. در صورتی که از خدمات اجاره خودرو با راننده سعادت رنت استفاده کنید شما دیگر نیازی به تحویل هیج نوع مدرکی برای ضمانت نخواهید داشت. با اجاره خودرو همراه راننده می توانید خیال خود را از بابت خسارت های احتمالی و مدارک راحت کنید. اما اگر به دنبال اجاره خودرو بدون راننده در تهران هستید شرکت برای ضمانت از شما مدارکی دریافت خواهد کرد که این مدارک با توجه به شرایط  فرد متقاضی  متفاوت بوده. برای اطلاع از مدارک اجاره خودرو در تهران به صفحه زیر مراجعه کنید تا با توجه شرایط خود ماشین اجاره کنید. 

مدارک اجاره خودرو

 

ارزان ترین اجاره خودرو در تهران یک شعار نیست در واقع یک واقعیت است. شما می توانید با مشاهده لیست قیمت های ما با قیمتی بسیار مقرون به صرفه خودرو مورد نیاز خود را اجاره کنید. مناسب‌ترین قیمت اجاره ماشین و همچنین  شرایط ویژه و مناسب اجاره خودرو تهران را می توانید در سعادت رنت مشاهده کنید. برای اجاره خودرو ارزان وارد صفحه زیر شده و لیست خودروهای ارزان و تخفیفات ما را مشاهده کنید. 

 

ارزان ترین اجاره خودرو در تهران

 

سوال های شما در مورد اجاره خودرو تهران 

محبوب ترین خودرو در تهران برای اجاره چیست ؟ 

طبق آمار به دست آمده محبوب ترین خودرو اجاره ای در تهران سانتافه و سراتو می باشد که با توجه به نوع خودرو با قیمت بسیار مقرون به صرفه ای اجاره داده می شود.

ارزانترین اجاره خودرو ایرانی چیست؟

در بین رنتکارهای موجود در تهران  ارزانترین شرکت اجاره خودرو سعادت رنت است چرا که این مجموعه صاحب کلیه خودرو های خود بوده. به همین دلیل بدون هیچ نوع واسطه ای خودروهای خودرو را با قمیت های بسیار مناسب به مشتریان خود اجاره می دهد.

آیا برای رزرو خودرو در تهران نیاز به واریزی است؟

بسیاری از شرکت های اجاره خودرو در تهران برای رزرو نیاز به واریز دارند اما سعادت رنت جزو معدود رنتکارهای تهران است که رزرو خود را به صورت رایگان قرار داده است. 

دیدگاه شما