جهت رزرو خدمات CIP فرودگاه امام
بلیط خود را به این شماره واتس آپ کنید

فرودگاه امام خمینی cip

برای آنکه بتوانید از خدمات cip فرودگاه امام استفاده کنید باید سری به سایت های رزرو خدمات سی آی پی بزنید.خدمات cip فرودگاه امام جزو خدمات تشریفات این فرودگاه است که می توانید به صورت آنلاین رزرو کنید. برای رزرو شما باید از سایت های معتبر که دارای مجوز رسمی برای cip فرودگاه هستند استفاده کنید. در این صفحه قیمت و طریقه رزرو و خدمات سی آی پی فرودگاه امام نام برده شده است که پس از مطالعه می توانید در انتهای صفحه رزرو خود را نیز انجام دهید.

سعادت رنت با دارا بودن نماد اعتماد یکی از شرکت های معتبر در زمینه خدمات رسانی به گردشگران می باشد. این شرکت نماینده رسمی cipفرودگاه امام خمینی است که بدون هیچ هزینه اضافه خدمات ika cip را برای شما رزرو می کند. ما برای شما یک راهنمای جامع در مورد خدمات cip و تفاوت سعادت رنت با دیگر شرکت ها فراهم کرده ایم، حتما این مطلب را مطالعه کنید.

به هر حال ما آماده خدمات رسانی به شما در زمینه خدمات cip فرودگاه امام خمینی هستیم. اما چگونه شما می توانید این خدمات را دریافت کنید؟ شما کافیست تا با ما در تماس باشید و ساعت بلیط پرواز خود را با ما هماهنگ کنید و بعد از آن و رزرو خدمات فرودگاه امام cip، تمامی برنامه ریزی های بعد آن را به ما بسپارید.

Cip فرودگاه امام چیست ؟

در واقع cip فرودگاه تهران امام خمینی جایگاه اختصاصی است که برای مسافران در نظر گرفته شده است. cip فرودگاه امام خميني شامل خدمات ویژه برای مسافرین است که باعث صرفه جویی در وقت آنها می شود. مسافرین ورودی و خروجی فرودگاه که تمایل دارند قبل از پرواز خود در محیط آرام زمان خود را سپری کنند از جایگاه ویژه تشریفات استفاده می کنند. به این صورت که شما در یک فضای دلنشین که توسط تشریفات cip فرودگاه ارائه شده استراحت کرده و مسئولان cip همه مراحل سوار شدن به هواپیما و خروج از فرودگاه را برای شما انجام خواهند داد.

مزیت استفاده از خدمات سی آی پی فرودگاه امام خمینی برای مسافران این است که دیگر روش های معمول ورود و خروج مانند ایستادن در صف های طولانی برای کارت پرواز و گرفتن چمدان را تجربه نخواهند کرد. بلکه مسافرین در جایگاه ویژه ای که برایشان در نظر گرفته شده استراحت خواهد کرد و از خدمات cip مانند اینترنت رایگان استفاه خواهند کرد. شما همچنین می‌توانید برای اقامت کوتاه مدتتان از سوییت های مجهز فرودگاه استفاده کنید.

سالن تشریفات فرودگاه امام خمینی

سالن cip فرودگاه امام جزو مجهزترین سالن های تشریفاتی در کشور به حساب می آید. در خدمات cip فرودگاه امام خمینی برای مسافرینی که مایل هستند بعد و قبل از پرواز را در فضایی آرام و بدون استرس بگذرانند سالن تشریفات با امکانات ویژه فراهم آمده است که می توانند از آن استفاده نمایند. سالن تشریفات فرودگاه در سه طبقه با چشم‌انداز باند در دسترس مسافرین است. انتقال مسافران از سالن تشریفات فرودگاه تا پلکان پرواز نیز جزو خدمات cip امام خمینی است. این جابه جایی توسط خودروهای تشریفاتی ولوکس انجام میشود.
سالن تشریفات فرودگاه امام برای اقامت و انتظار مسافران در طول انجام فرآیند فرودگاهی توسط تیم cip است. این سالن دارای امکانات فراوانی جهت رفاه حال مسافران می باشد.

جایگاه تشریفات اختصاصی CIP

اگر شما متقاضی دریافت خدمات تشریفات cip فرودگاه امام میباشید، ممکن است یک مدیر ویژه ویا یک تاجر بزرگ هستید.برنامه فشرده کاری شما دقایق را برایتان ارزشمند مینماید.ممکن است یک هنرمند با مشغله کاری بسیار زیاد باشید.اینکه شما چه شغلی را دارا میباشید مهم نیست ،تنها نکته حائز اهمیت این است که شما یک فرد مهم تجاری هستید.
خدمات قابل ارائه به تشریفات CIP ,VIP در فرودگاه ،هتل و سالن های همایش و ترانسفر تشریفاتی فرودگاه تقریبا یکسان است.عمده تفاوت در تامین امنیت در خدمات تشریفات VIP میباشد.
تشریفات CIP فرودگاه امام خمینی برای تمامی مهمانان خود ،فضایی بسیار راحت و در عین حال لوکس فراهم مینماید.
اشخاصی که از جایگاه تشریفات ویژه فرودگاه امام خمینی استفاده کنند، سفر بسیار سریع تر و راحت تری از سایر مسافران عادی تجربه خواهند کرد.

امکانات جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی(ره):

• ساختمان 3 طبقه با چشم انداز زیبای باند
• رستوران های سلف سرویس با انواع خوراکی های متنوع؛
• کافی شاپ لوکس و سرو انواع نوشیدنی های گرم و سرد
• سالن کنفرانس با ظرفیت 15 نفر
• اتاق ملاقات و جلسات خصوصی
• نمارخانه
• اتاق کودک
• اتاق اختصاصی سیگار با تهویه متبوع
• شعبه بانک پاسارگاد
• امکان استفاده از میز اردو برای مسافران و استقبال کنندگان
• انتقال مسافرین از سالن تشریفات تا پای پلکان هواپیما و بالعکس به وسیله خودروهای اختصاصی
• فروشگاههای متنوع از جمله خشکبار، صنایع دستی، فروشگاه های معتبر و برند
• سوئیت های ویژه برای اقامت های موقت و استراحت های کوتاه
• پارکینگ اختصاصی و مسقف با ظرفیت 88دستگاه خودرو
• استفاده از اینترنت نامحدود
• گیت‌های اختصاصی سپاه و پلیس، گمرک و پذیرش بار؛
• اخذ ویزای فرودگاهی با هماهنگی قبلی، توسط مسئولین مربوط به خدمات cip؛
• دریافت کارت پرواز توسط مسئولین خدمات CIP فرودگاه امام خمینی

خدمات تشریفات ویژه CIP فرودگاه امام

 • سرویس ترانسفر مسافران از مبدا به فرودگاه و بالعكس بوسيله خودروهای تشريفات ویژه
 • همراهی کارشناسان CIP و ترانسفر تا پای پلکان پرواز و بالعکس
 • سرو انواع نوشیدنی در كافی شاپ لوكس و انواع شيريني، سالاد و دسر جهت مسافرين CIP
 • اخذ ویزای فرودگاهی با هماهنگی قبلی و انجام تمامی امور مربوط به بارو وسایل مسافران
 • امکان تردد از گیت‌های اختصاصی سپاه، پلیس، گمرک و پذیرش بار
 • سالن تشریفات دارای فروشگاه‌های لوکس با برندهای خارجی و داخلی معتبر
 • ارائه خدمات اینترنت وایرلس و اتاق مخصوص کامپیوتر و اینترنت
 • باجه بانک اختصاصی به منظور انجام امور بانكی اعم از ارزی (غیر از ارز مسافرتی) و ريالی مسافرين
 • امکان استفاده از سالن کنفرانس و ملاقات‌های خصوصی جهت مذاکرات تجاری

هماهنطور که گفتیم، با رزرو خدمات فرودگاه امام cip، شما خدمات مختلفی را در زمینه ترانسفر و خدمات رفاهی دریافت می کنید. در ادامه به طور دقیق تر به شرح این خدمات در هر زمینه می پردازیم.

راننده شخصی تا هواپیما

با دریافت خدمات cip شما می توانید با راننده شخصی و خودرو مخصوص تشریفاتی تا هواپیما بروید. انتقال مسافرین از سالن تشریفات تا پای پلکان هواپیما و بالعکس به وسیله خودروهای اختصاصی انجام می شود. بعد از اینکه خدمات cip را رزرو کنید، پرسنل سی آی پی فرودگاه امام براساس مشخصات ثبت شده در زمان رزرو از ساعت پرواز شما مطلع هستند. بر همین اساس با بوردی که نام شما بر روی آن نوشته شده در پای هواپیما منتظر هستند. با مشاهده اسمتان، خود را به پرسنل CIP معرفی می کنید سپس با خودروی مخصوص CIP از هواپیما تا سالن CIP همراهی می شوید.


بدون عبور از خطوط امنیتی

افرادی که دارای خدمات cip هستند از گیت های اختصاصی پلیس و گذرنامه جهت سهولت در تردد برای اجتناب از صف های طولانی عبور می کنند. جایگاه CIP ، بازرسی بار و عوارض گمرکی و تمامی امور مربوطه انجام پذیر می باشد و در طی تمامی مراحل کارمندان عملیات تشریفات همراه مسافران می باشند.

بدون کنترل پاسپورت

کنترل پاسپورت زمان ورود و خروج از جمله امور مهم و بدیهی در فرودگاه می باشد، مسافران بهره مند از خدمات cip تا پایان کار پاسپورت و گذرنامه در جایگاه ویژه تشریفات فرودگاه منتظر می مانند. به محض ورود مسافر در صورتی که در قسمت بار چمدان داشته باشد به پرسنل اعلام می کند و پرسنل همزمان به بخش بار مراجعه کرده و چمدان را دریافت می کنند. پس از گرفتن چمدان مسافر از بخش دریافت گذرنامه عبور کرده و در سالن اختصاصی تا زمان دریافت پاسپورت و چمدان پذیرایی می شود. در انتها پس از گرفتن چمدان و پاسپورت سرویس cip به انتها می رسد.

بوفه رایگان

افراد می‌توانند بدون نیاز به اجرای فرآیندهای عادی عملیات فرودگاهی مانند دریافت کارت پرواز و تحویل بار در این مدت ضمن استراحت و پذیرایی شایسته از میز اردو مجهز جایگاه تشریفات استفاده کنند. سرو انواع نوشیدنی در كافی شاپ لوكس و انواع شيريني، سالاد و دسر جهت مسافرين CIPاپذیرایی در لانج اختصاصی مشرف به باند پرواز با انواع نوشیدنی و غذاهای سرد و گرم.امکان استفاده از میز اردور توسط مسافران، استقبال کنندگان و مشایعت کنندگان.مسافران طی مدت اقامت در جایگاه به صورت رایگان از اینترنت پرسرعت، میز اردو، انواع نوشیدنی های گرم و سرد استفاده می نمایند.بدون چک بلیط

بدیهی است که مسافران ورودی یا خروجی باید گذر نامه های خود را به گیت هایی که در مبادی ورودی و خروجی تعبیه شده است، تحویل دهند. جایگاه اختصاصی برای مسافرانی که تا چک کامل پاسپورت های خود نیاز به استراحت دارندف فضای بسیار مناسبی را تدارک دیده است. به محض رسیدن به جایگاه توسط واحد پذیرش مورد اسقبال قرار گرفته، گذرنامه و بار آنان جهت تحویل به شرکت هواپیمایی و دریافت کارت پرواز تحویل گرفته شده و سپس به داخل جایگاه جهت استراحت و انتظار راهنمایی می شوند.در طی مدت اقامت مسافران در جایگاه کارکنان بخش تشریفات با تحویل بار به شرکت هواپیمایی و اخذ کارت پرواز کلیه امور رایج در تشریفات فرودگاهی را به انجام رسانده و در با اعلام شرکت هواپیمایی مبنی بر زمان سوار شدن به هواپیما، مسافران از طریق گیت اختصاصی پلیس گذرنامه مستقر در جایگاه از آن خارج شده و توسط کارشناس تشریفات و با خودرو تشریفاتی تا پای پرواز بدرقه می شوند.

وای فای رایگان

استفاده از اینترنت وایرلس و اتاق مخصوص کامپیوتر و اینترنت

خدمات ترانسفر CIP در تشریفات ویژه

 • ارائه خدمات ترانسفر تشریفات ویژه فرودگاه امام بوسیله ماشین تشریفات از مبدا به فرودگاه در پروازهای خروجی و بالعکس میباشد.
 • امکان اجاره خودرو تشریفاتی برای بلند مدت نیز میسر است. همراهی و ترانسفر راهنمای مخصوص سی ای پی تا پای پلکان پرواز.
 • ارائه امکان تردد از گیت های اختصاصی سپاه، پلیس، گمرک و پذیرش بار. انتقال مسافران دریافت کننده
 • خدمات تشریفات ویژه فرودگاه امام توسط رانندگان تیم تشریفات تا تمامی مقصد های مورد نظر مسافران

هزینه تراسفر فرودگاه امام

 • هزینه ترانسفر تویوتا کمری 125,000,000 ریال
 • ون مکسوس 150,000,000 ریال

رزرو خدمات cip فرودگاه امام

در بسیاری مواقع مسافرین برای سفر های خود به دنبال خدمات اختصاصی و راحتی هستند تا بتوانند با کمترین استرس و دغدغه فکری به سفر بروند و برای این منظور فرودگاه‌های مختلف اقدام به ارائه خدمات خاصی با عنوان CIP نموده‌اند که مسافرین علاقمند به استفاده از این خدمات می‌توانند از قبل آن‌را از آژانس‌های گردشگری و شرکت های طرف قرار داد با cip فرودگاه تحت قرار داد فرودگاهی خریداری کنند. سعادت رنت به دلیل اینکه نماینده رسمی cip فرودگاه است به راحتی می تواند برای شما عزیزان رزرو را اجان دهد ساده‌ترین شیوه برای استفاده از خدمات CIP فرودگاه امام (ره) رزرو از طریق تماس و یا واتسپ شرکت است. مراحل رزرو سی آی پی فرودگاه امام خمینی را در متن پایین توضیح داده‌ایم.

اولین گام برای رزرو آنلاین ورود به وب‌سایت ما است. برای شروع کار باید با شماره درج شده در بالا تماس و یا از طریق واتسپ با ما در ارتباط باشید.

سپس اطلاعات فردی خود را همراه با مدارک مورد نیاز رزرو برای همکاران ما ارسال کرده.

مدارک لازم برای رزرو cip فرودگاه امام

 • عکس پاسپورت
 • بلیط هواپیما

.در این مرحله بعد از پرداخت هزینه خدمات cip برای شما رزرو خواهد شد و پس خرید ووچر برای شما ارسال خواهد شد

این نکته را حتما در نظر داشته باشید که رزرو خدمات cip فرودگاه امام باید یک روز قبل از پرواز شما انجام شود. حداقل زمان ممکن برای رزرو خدمات 3ساعت و30 دقیقه قبل از زمان ورود به فرودگاه امام خمینی برای پروازهای ورودی یا خروج از آن برای پروازهای خروجی است.

نکات مهم در رزرو cip فرودگاه

 • رزرو آنلاین cip از ساعت 8:00 صبح الی 23:00 در کل ایام هفته در سعادت رنت امکان پذیر است.
 • خدمات CIP برای کودکانی که زیر 2 سال می باشند رایگان بوده و برای کودکان بالای 2 سال به صورت تمام بها است.
 • ملاک تاریخ و ساعت رزرو خدمات cip، تاریخ و ساعت ورود و یا خروج از فرودگاه امام خمینی است،نه ساعت ورود و خروج از فرودگاه مبداء و مقصد.
 • سعادت رنت هیچ هزینه اضافی را برای رزرو cip فرودگاه از شما دریافت نخواهد کرد.

رزرو سالن cip فرودگاه امام و رزرو خدمات تشریفاتی فرودگاه در طول هفته برای عزیزان امکان پذیر می باشد.در صورت بهره مندی از خدمات دیگر نظیر خدمات ترانسفر، مشایعت کننده/ مستقبل، خدمات حیوان خانگی حتما با کارشناسان ما در میان گذاشته تا برای شما رزرو انجام شود.


چه کسانی متقاضیان استفاده از خدمات CIP میباشند؟

متقاضیان استفاده از خدمات ویژه فرودگاه امام بسیاری از روش ها و کار های معمول در هنگام ورود و خروج را تجربه نخواهند کرد. مانند ایستادن در صف های طولانی و زمان بر و یا درزمان رسیدن به مقصد، منتظر چمدان ها و وسایل خود نخواهند ماند. کارت پرواز خود را به سهولت دریافت خواهند نمود. بنابراین متقاصیان استفاده از این خدمات افرادی هستند که زمان برایشان از اهمیت بسیاری برخوردار است. مسافرانی که در طی سفر های خود برای دریافت خدمات ویژه رفاهی اهمیت خاصی قائل هستند

استفاده از خدمات cip با صرف هزینه ی نه چندان زیاد و استفاده از خودروهایی مانند ون هایس و خدمات مجلل این روز ها مورد استقبال افرادی که نیاز به محیطی آرام تر دارند و وقت اهمیت زیادی برای آن ها دارد قرار گرفته است.

تفاوت خدمات VIP و CIP پروازی فرودگاه امام

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که تفاوت خدمات cip و وی آی پی چیست. شما بارها این دو کلمه را شنیده اید فقط باید بدانید زمانی که با اسم هر یک از این واژه ها مواجه شدید قطعا شخصی که در این جایگاه است یک شخص مهم می باشد. تفاوت عمده این دو سرویس در تامین امنیت است. در واقع سی آی پی در درجه بالاتری از امنیت و امکانات قرار گرفته است و برای سفرهای مقامات بسیار بلند پایه سیاسی مثل رئیس جمهورها انجام می شود. به همین منظور است که افراد مهم تشریفات VIP از خدمات ویژه برخوردار می باشند.


• ارائه خدمات ترانسفر سی آی پی بوسيله ماشین تشريفات از مبدا به فرودگاه در پرواز های خروجی وبالعکس.(امکان اجاره ماشین لوکس برای بلند مدت نیز میسر است )
• همراهی و ترانسفر راهنمای مخصوص سی ای پی تا پای پلکان پرواز.
• ارائه امکان تردد از گیت‌های اختصاصی سپاه، پلیس، گمرک و پذیرش بار.

در واقع هدف از خدمات ویژه در vip تأمین امنیت است که به واسطه محافظان شخصی ایجاد می شود. دیگر امکانات این نوع خدمات نظیر : دوربین های نظارت تصویری، جایگاه های تشریفات اختصاصی و امکاناتی در این زمینهاست. نکته مهمی که باید در تفاوت این دو خدمات تشریفاتی بدانید پرداخت هزینه خدمات است. هزینه خدمات سی آی پی توسط خود افراد پرداخت اما هزینه تشریفات VIP توسط سازمان مربوطه پرداخت می شود. از دیگر خدمات تشریفات که به افراد ارائه می شود رد کردن شخص از گیت حراست به وسیله افراد مسئول در VIP است. پس از عبور از گیت حراست سایر خدمه vip با خوراکی های مورد علاقه منتظر برای پذیرایی هستند.


اما تفاوت‌های دیگری نیز در خدمات وی آی پی و سی آی پی وجود دارد. دیگر تفاوت مهم CIP و VIP این می باشد که خدماتی که در cip فرودگاه امام ارائه می شود برای عموم آزاد است.
در آخر باید گفت که برای دریافت این دو خدمات نیاز نیست که شما حتما یک شخص مهم باشید در واقع شما می توانید با پرداخت هزینه از این خدمات بهره مند شوید و با امنیت و خیالی آسوده سفز خود را آغاز کنید.

لیست قیمت خدمات cip فرودگاه امام :

قيمت cip فرودگاه امام برای هر نفر 595,000 هزار تومان است. قیمت سی آی پی فرودگاه امام تنها برای خدمات تشریفاتی نام برده شده در بالا می باشد. در صورت در خواست خدمات دیگر مانند ترانسفر، حمل حیوانات، همچنین هزینه مشایعت کننده و خدمات ویزا مبلغی جداگانه از شما دریافت خواهد شد. هزينه خدمات cip فرودگاه امام پس تکمیل فرآینده و تحویل مدارک از شما دریافت خواهد شد.
البته برای کودکان زیر دو سال هیچگونه هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد

شما اگر متقاضی استفاده از خدمات سی ای پی فرودگاه امام خمینی میباشید، میتوانید با تکمیل فرآیند رزرو هزینه سی آی پی فرودگاه امام پرداخت کرده و وچر خود را از ما دریافت کنید.

قیمت خدمات (ریال) قیمت با احتساب ارزش افزوده(ریال) توضیحات
هزینه خدمات تشریفات cip 5,458,716 5,950,000
هزینه خدمات ویزا 2,174,312 2,370,000
هزینه خدمات به مستقلین و مشایعت کنندگان 2,174,312 2,370,000
هزینه خدمات ویلچر و خدمات ویژه (LOM) 2,559,633 2,790,000
هزینه خدمات حیوان خانگی 2,752,294 3,000,000 برای هر حیوان
هزینه سوئیت برای 6 ساعت یک تخته 2,532,110 2,760,000
هزینه سوئیت برای 12 ساعت یک تخته 4,293,578 4,680,000
هزینه سوئیت برای 24 ساعت یک تخته 6,495,413 7,080,000
هزینه سوئیت برای 6 ساعت دو تخته 3,302,752 3,600,752
هزینه سوئیت برای 12 ساعت دو تخته 5,174,312 5,640,000
هزینه سوئیت برای 24 ساعت دو تخته 7,266,055 7,920,000
هزینه سوئیت برای 6 ساعت سه تخته 3,853,211 4,200,000
هزینه سوئیت برای 12 ساعت سه تخته 5,733,945 6,350,000
هزینه سوئیت برای 24 ساعت سه تخته 8,045,872 8,770,000
هزینه خدمات ترانسفر تشریفاتی ولوو 2,064,220 2,250,000
هزینه خدمات ترانسفر تشریفاتی کمری 1,146,789 1,250,000
هزینه خدمات ترانسفر تشریفاتی ون مکسوس 1,376,147 1,500,00
هزینه خدمات پارکینگ 50,000 ورودی 20,000 به ازای هر ساعت
هزینه اتاق کنفرانس 50,000 ورودی 20,000 برای سه ساعت اول
هزینه اتاق vip 50,000 ورودی 20,000 برای سه ساعت اول
کلیه نرخ های خدمات تشریفات برای یک نفر و یک مسیر محاسبه گردیده است و از تاریخ 1398/05/01 قابل اجرا می باشد.
کلیه هزینه‌های مرتبط با ویزا با ارائه عیناً محاسبه و نقداً دریافت خواهد شد.
تشخیص صدور یا عدم صدور ویزا با اداره روادید وزرات امور خارجه می باشد و جایگاه هیچگونه مسئولیت و تعهدی در این زمینه نخواهد داشت.

سوالات cip فرودگاه امام