اجاره ماشین عروس در کرج

اجاره ماشین عروس در کرج

کرایه ماشین عروس لوکس در کرج

سوالات متداول

برای رزرو ماشین عروس شما میتوانید درخواست خود را شامل نوع خودرو درخواستی(با راننده یا بدون راننده)، مدل خودرو، محل تحویل و عودت خودرو و اگر میخواهید گل آرایی خودرو بر عهده ما باشه نمونه گل مد نظر خود را از طریق واتس اپ برای ما ارسال نمایید.
برای اجاره ماشین عروس بدون راننده شما می بایست یک فقره چک به مبلغ خودرو در ضمانت شرکت+ کپی گواهینامه رانندگی+ عکس کارت ملی. (در زمان عودت خودرو چک به شما برگردانده می شود.)
حداقل مدت زمان اجاره ماشین عروس از 9 صبح تا 12 شب می باشد که هر ساعت اضافه شامل هزینه خواهد شد.
سعادت رنت سه نوع بیمه دارد (بیمه پایه، بیمه متوسط، بیمه CDW بین المللی) که در صورت به وجود آمدن خسارتی که شما مقصر باشید بسته به نوع بیمه انتخابی قسمتی از مبلغ خسارت بر عهده شماست و مابقی بر عهده شرکت می باشد. هر چه بیمه انتخابی از نوع بالاتری باشد تعهد شما در جبران خسارت کمتر می باشد.
اگر درخواست داشته باشید که گل آرایی توسط این مجموعه انجام شود، ابتدا متصدی شرکت خودرو را به گل فروشی برده و بعد از گل آرایی خودرو را در محل مورد نظر شما تحویل خواهد داد و در پایان مراسم در محل تعیین شده ماشین را عودت خواهید داد.
تفاوتی برای مجموعه ما ندارد، گل آرایی می تواند هم از طریق گل فروشی سعادت رنت واقع در غرب تهران انجام شود و یا گل فروشی که مد نظر خودتان است. در صورت انتخاب گل فروشی به انتخاب خودتان متصدی ما خودرو را به گل فروشی شما برده و بعد از اتمام گل آرایی خودرو را در محل مد نظرتان به شما تحویل می دهد.

اجاره ماشین عروس در کرج همراه با گل آرایی

اجاره ماشین عروس بدون راننده و یا با راننده تشریفاتی در شرکت اجاره خودرو سعادت رنت با قرارداد رسمی، امکان پذیر است. در مجموعه ما می توانید با هر بودجه ای که دارید ماشین عروس مورد نیازتان را اجاره کنید. انواع ماشین عروس لاکچری و اقتصادی به صورت بدون راننده و یا همراه با راننده با شرایط آسان کرایه داده می شود. در مجموعه سعادت رنت نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه مازاد و پنهانی نیست. 

توضیحات گل آرایی ماشین عروس و دسته گل عروس:

  • برای مشاهده آلبوم کامل گل آرایی ماشین عروس، دسته گل عروس و تاج گل و دیگر محصولات می توانید درخواست خود را از طریق واتساپ به همکاران مجموعه ارائه دهید.
  • در صورت تمایل می توانید از کارشناسان این مجموعه برای انتخاب هارمونی رنگ و مدل گل آرایی مناسب با فصل، نوع و رنگ خودرو مشاوره رایگان بگیرید.
  • هنگام انتخاب رنگ گل برای ماشین عروس، توجه داشته باشید که، رنگ خودرو و رنگ گل ها بهتر است با هم در تضاد باشند.

قوانین کرایه ماشین عروس در کرج

توضیحات و شرایط اجاره ماشین عروس:
•    نرخ های اجاره ماشین عروس برای 15 ساعت از ساعت 9 صبح تا 12 شب در طول روز می باشد؛ که به ازای هر ساعت مازاد قبل از ساعت 9 صبح و بعد از ساعت 12شب هزینه جداگانه محاسبه خواهد شد. 
•    درصورت خارج شدن از محدوده شهری کرج بر اساس نرخ مصوب که توسط همکاران به اطلاع شما می رسد، محاسبه خواهد شد.
•    در صورت اجاره خودرو عروس با راننده، نیازی به ارائه چک ضمانت نمی باشد و کلیه مسئولیت ماشین عروس به عهده راننده این مجموعه می باشد.
•    در صورت کرایه ماشین عروس بدون راننده، بابت ضمانت یک فقره چک به ارزش خودرو دریافت می گردد.
•    در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده، نماینده این مجموعه پس از تحویل خودرو عروس به شما تا پایان مراسم در خودرو دیگری همراه شما خواهد بود و پس از اتمام مراسم همزمان با عودت اتومبیل، چک ضمانت را باز می گرداند. 

•    هزینه خورد و خوراک نماینده شرکت در بدون راننده و با راننده بر عهده شما می باشد.