اجاره ماشین عروس در اطراف تهران(اسلامشهر،شهریار، گرمدره و..)

اجاره ماشین عروس در اطراف تهران(اسلامشهر،شهریار، گرمدره و..)

اجاره ماشین عروس در اطراف تهران 

مجموعه سعادت رنت اجاره دهنده انواع ماشین عروس در تهران و اجاره ماشین عروس در اطراف تهران مانند شهریار، اسلامشهر، گرم دره، کرج و ... می باشد. اگر شما نیز ساکن یکی از شهرهای اطراف تهران هستید و قصد اجاره ماشین عروس دارید می توانید با شماره های شرکت تماس گرفته و خودرو مورد نظر را رزرو کنید.
اگر مراسم شما خارج از شهر تهران برگزار می شود و به دنبال اجاره خودرو هستید باید گفت که شرایط اجاره ماشین عروس در شهرهای اطراف تهران با داخل تهران یکسان بوده و تنها فرق آن هزینه خروجی می باشد. 

مجموعه سعادت رنت برای اجاره ماشین عروس در شهرهای زیر خدمات رسانی می کند. برای اجاره ماشین عروس کافی است که چند روز قبل از مراسم با شرکت تماس گرفته و خودرو مدنظرتان را رزرو کنید.


قیمت اجاره ماشین عروس اطراف تهران

هزینه اجاره ماشین عروس در اطراف تهران هیچ تفاوتی با اجاره ماشین در تهران نداشته. خودروهای درج شده در پایین جزو خودروهای پرطرفدار بین عروس و دامادها است. برای مشاهده خودروهای بیشتر روی دکمه پایین کلیک کرده و وارد صفحه مورد نظر شوید. 
 

قیمت اجاره ماشین عروس

 

هزینه  خروجی اجاره ماشین عروس در اطراف تهران

 درصورت خارج شدن از محدوده شهری تهران مانند : احمد آباد ، گرمدره، شهریار و ،... بر اساس نرخ مصوب شامل 80.000 الی 200.000 هزار تومان هزینه خروجی تهران می باشد. هزینه خروجی اجاره ماشین عروس در اطراف تهران به نوع خودرو اجاره ای شما بستگی دارد. یعنی اگر شما خودرو گران و لوکس اجاره کنید بی شک هزینه خروجی آن نسبت دیگر خودرو ها بیشتر خواهد بود. 

 • اجاره ماشین عروس در اسلامشهر 

اسلامشهر در 12 کیلومتری شهر تهران قرار گرفته است. به همین دلیل چون این شهر خارج از شهر تهران قرار گرفته است شرکت علاوه بر کرایه اجاره ماشین، هزینه ای را برای خروج از شما دریافت خواهد کرد. قیمت اجاره ماشین عروس در اسلامشهر هیچ تفاوتی با شهر تهران نداشته و تنها هزینه اضافه که از شما دریافت خواهد شد خروجی است. اجاره ماشین عروس در اسلامشهر به دو صورت با راننده و بدون راننده موجود می باشد. برای مشاهده قیمت ها به پایین صفحه مراجعه کنید.

 • اجاره ماشین عروس در شهریار 

شهریار نیز یکی از شهرهای اطراف تهران است که هزینه خروجی به آن تعلق می گیرد. به این نکته توجه کنید که هزینه خروجی شهرهایی که در اطراف تهران قرار گرفته با یکدیگر یکسان بوده. مدارک و شرایط  اجاره ماشین عروس در شهریار و دیگر شهرها در زیر نام برده شده است. قبل از اجاره ماشین حتما مطالعه کنید. 

 • اجاره ماشین عروس در احمد آباد

برای اجاره ماشین عروس در احمدآباد مستوفی می توانید هر یک از خودروهای موجود را انتخاب کرده و با شماره های تماس شرکت در ارتباط باشید. در زمان تماس حتما به کارشناسان ما در میان بگذارید که شما ماشین را برای خارج از محدوده تهران می خواهید 

 • اجاره ماشین عروس در عظیمه 

 • اجاره ماشین عروس در شهرری 

 • اجاره ماشین عروس در رباط کریم 

 • اجاره ماشین عروس در گرمدره

 • اجاره ماشین عروس در جاجرود

 

شرایط اجاره ماشین عروس دراطراف تهران 

 

خدمات ارائه شده اجاره ماشین عروس در اطراف تهران شرکت مانند سایر شهرهای دیگر می باشد:

 • نرخ های اجاره ماشین عروس برای 15 ساعت در طول روز میباشد ؛ که به ازای هر ساعت مازاد قبل از ساعت 9 صبح 10% کرایه و بعد از ساعت 12شب ، 100 الی 150 هزار تومان هرساعت محاسبه خواهد شد .
 •  هزینه بنزین بر عهده کرایه کننده خودرو می باشد.
 •  در صورت اجاره خودرو عروس با راننده ، نیازی به ارائه چک ضمانت نمی باشد و کلیه مسئولیت ماشین عروس به عهده راننده این مجموعه می باشد.
 •  در صورت کرایه ماشین عروس بدون راننده ، بابت ضمانت یک فقره چک به ارزش خودرو دریافت می گردد.
 •  در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده ، نماینده این مجموعه پس از تحویل خودرو عروس تا پایان مراسم در خودرو دیگری همراه شما خواهد بود و پس از اتمام مراسم همزمان با تحویل اتومبیل، چک ضمانت را عودت می گردانند.

 

ماشین عروس کلاسیک (شهریار، اسلامشهر، گلابدره، و......)

 

ماشین عروس کلاسیک

ماشین عروس کلاسیک بنز

1,800,000 تومان15 ساعت
 
رنگ موجود:مشکی
 
ماشین عروس کلاسیک

فولکس واگن

1,500,000 تومان15 ساعت
 
رنگ موجود:مغز پسته ای
 
ماشین عروس کلاسیک

فولکس واگن

1,500,000 تومان15 ساعت
 
رنگ موجود:صورتی
 

اجاره ماشین عروس کلاسیک

 

 

 گل آرایی ماشین عروس و دسته گل عروس 

گل آرایی ماشین عروس یکی دیگر از خدمات مجموعه بزرگ سعات رنت است که در کنار اجاره ماشین عروس می توانید با هزینه پایین تر از آن بهره مند شوید. شرکت برای اینکه هزینه آقا داماد ها به کمترین میزان برسد گل آرایی ، ماشین عروس و دسته گل عروس را به صورت پکیج با قیمت باور نکردنی در نظر گرفته است. برای مشاهده آلبوم کامل گل آرایی ماشین عروس ، دسته گل عروس و  دیگر محصولات لطفا یا وارد صفحه مورد نظر شده و یا به صورت حضوری در دفتر تهران و یا با مراجعه به اینستاگرام سعادت رنت دیدن فرمایید.
 

 

نمونه های گل آرایی

 

 در صورت تمایل می توانید از کارشناسان این مجموعه برای انتخاب هارمونی رنگ و مدل گل آرایی مناسب با فصل ، نوع و رنگ خودرو مشاوره رایگان بگیرید.
 هنگام انتخاب رنگ گل برای ماشین عروس، توجه داشته باشید که، رنگ خودرو و رنگ گل ها بهتر است با هم در تضاد باشند. ارکیده، گران ترین گلی است که در تزئین ماشین های عروس به کار می رود، و در رتبه بعدی گل رز می باشد در انتخاب گل می باست دمای هوا و فصل را نیز در نظر بگیرید.