اجاره خودرو در اصفهان (همراه با قیمت و خودروهای موجود)

اجاره خودرو در اصفهان 


چگونه می توان در اصفهان خودرو اجاره کرد؟در اصفهان خودرو اجاره کنید و از مکان های دیدنی این شهر لذت ببرید. شما می توانید در هر نقطه از شهر اصفهان تنها با یک تماس خودروهای ما را به صورت روزانه ، ساعتی و یا هفتگی اجاره کرده و از خدمات ویژه ما بهره مند شوید. لیست تمام خودروهای موجود، همراه با قیمت و شرایط در این پست آورده شده است پس با ما تا انتها همراه باشید و اجاره خودرو خود را به ما بسپارید.

جهت رزرو و اجاره خودرو
 
در اصفهان، تماس بگیرید


 

شرکت اجاره خودرو در اصفهان 

سعادت رنت جزو یکی از شرکت های معتبر کرایه اتومبیل در اصفهان می باشد که به تمام گردشگران خارجی و داخلی در هر نقطه از اصفهان خودرو رنت می دهد. ما به همشهریان اصفهانی و یا گردشگران داخلی و خارجی، با بهترین شرایط و با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه در هر نقطه از اصفهان که باشند، خودرو اجاره می دهد. اصفهان به عنوان یکی از گردشپذیرترین شهرهای ایران و پایتخت فرهنگی کشور هرساله تعداد زیادی از گردشگران داخلی و خارجی را به خود می بیند. اجاره خودرو به همشهریان اصفهانی و مسافران یکی از اهداف و چشم اندازهای مهم شرکت سعادت رنت است. شاید بسیاری از ساکنان اصفهان برای تردد و یا مسافرت های کاری و یا سفرهای تفریحیشان خودرو شخصی در اختیار نداشته باشند. بهترین راه حل در زندگی امروزی که می توان جایگزین خرید خودرو کرد، اجاره ماشین می باشد.

کرایه ماشین در اصفهان به عنوان یکی از خدمات مهم و برتر شرکت سعادت رنت در کشور توانسته رضایت همشهریان اصفهانی را جلب کند. شما می توانید به راحتی با تماس و یا رزرو، اجاره خودرو مورد نیازتان را انجام دهید. برای تحویل خودرو نیز می توانید به شرکت مراجعه کرده و یا توسط نماینده ما در اصفهان تحویل بگیرید.

 

لیست خودروهای اجاره ای در اصفهانشرکت دارای مجموعه کامل از خودروهای ایرانی و خارجی است. این خودروها در طیف وسیعی از امکانات برای مشتریان در نظر گرفته شده است. انواع اجاره ماشین در اصفهان به شرح زیر می باشد:

 • اجاره خودرو بدون راننده 
 • اجاره خودرو با راننده 
 • اجاره ون در اصفهان 
 • اجاره ماشین عروس 

اجاره خودرو بدون راننده در اصفهان

لیست قیمت خودروهای بدون راننده
 
 
 
 
اجاره خودرو با راننده در اصفهان
لیست قیمت خودروهای با راننده

 

 اگر خودرو مورد نظر شما در این لیست نمی باشد می توانید به روی دکمه کلیک کرده و وارد لیست قیمت اجاره خودرو بدون راننده و یا اجاره خودرو با راننده شده و خودروها  را مشاهده کنید. 

 

شماره تماس سعادت رنت

 

اجاره خودرو بدون راننده در اصفهان 


شما می توانید در هر نقطه از شهر اصفهان خودرو مد نظرتان را اجاره و در کوتاه ترین زمان دریافت کنید. تنها کافی است پس از مراجعه به سایت وارد صفحه اجاره خودرو بدون راننده شده، خودروهای موجود بدون راننده شرکت را مشاهده کنید و با توجه نیازتان و قیمت ها ی موجود تصمیم بگیرید. بعد از انتخاب می توانید با کارشناسان ما  تماس گرفته و با تعیین تعداد روز و پلن حرکتتان از کارشناسان مجرب ما راهنمایی بخواهید و خودرو کرایه کنید.
پس انتخاب خودرو و تعداد روزها و زمان دقیق، شرکت با شما هماهنگ کرده و نماینده ما در اصفهان ماشین را در هر نقطه که بخواهید برایتان خواهند آورد.قیمت اجاره خودرو بدون راننده بر اساس شرایط گوناگون متغیر است. البته ما شرایط بسیار آسانی را برای اجاره ماشین برای شما فراهم آورده ایم.

اجاره خودرو با راننده یکی دیگر از خدمات رنت ماشین است. در این نوع اجاره  میتوانید با یک راننده مجرب به تمام قرار های کاری و یا گشت گذر خود را انجام دهید.در اجاره خودرو با راننده شما دیگر لازم به گذاشتن ودیعه یا دپوزیت را ندارید.

 

اجاره ون در اصفهان 

قیمت اجاره ون در اصفهان

لیست قیمت اجاره ون

 

 

 

اجاره ون برای خارج از شهر تهران و شهرهای اطراف آن مانند اصفهان و کرج به دو صورت دربستی و دراز مدت است. هزینه اجاره ون در اصفهان به صورت توافقی بین شرکت و اجاره کننده ون می باشد. البته این هزینه برای انواع ون های متفاوت است. شما می توانید پس اعلام تعداد روزهای سفر خود و زمان سفرتان  به مشاوران ما قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت کنید. برای مشاهده قیمت اجاره ون در اصفهان به روی دکمه کلیک کرده و وارد صفحه قیمت شوید.

 

اجاره خودرو در فرودگاه 

اگر برای سفر خود به اصفهان مسیر هوایی را انتخاب کرده اید و  دوست دارید به راحتی به گشت و گذار در شهر بپردازید، اجاره خودرو بهترین گزینه است. اجاره خودرو در فرودگاه اصفهان مکمل خدمات شرکت برای رفع نیازهای جابجایی مسافرین است. بنابراین شما می توانید خدمات تشریفات و یا اجاره خودرو ما در فرودگاه را انتخاب کنید. شما مشتریان عزیز پس از رنت خودرو از شرکت می توانید در فرودگاه اصفهان ماشینی را که رزرو کرده اید را از جلو درب فرودگاه از نماینده ما دریافت کنید. فقط باید به این نکته توجه کنید که در زمان رزرو خودرو باید با ما ساعت دقیق پروازتان را هماهنگ کنید. راننده ما خودرو را درب فرودگاه در مکان مشخص شده شما تحویلتان خواهند داد. 

 

قیمت اجاره خودرو 


قیمت اجاره خودرو با توجه به عوامل مختلفی متغییر است. قیمت‌ خودروها بر اساس :

 • مدل خودرو  
 • تعداد روزهای اجاره 
 • اجاره خودرو بدون راننده
 •  اجاره خودرو با راننده


البته هزینه خدمات جانبی در خواستی مشتری مانند wi-fi ، صندلی کودک و.... نیز روی قیمت اجاره ماشین تاثیر گذار است. قیمت های اعلام شده از سوی شرکت برای خدمات رسانی به همشهریان اصفهانی با هزینه اجاره خودرو در تهران  یکسان بوده و تنها تفاوت ، هزینه مربوط به ترانسفر می باشد. ترانسفر ، حمل و نقل خودرو از شرکت تا مکان درخواستی شما در هر نقطه از شهر اصفهان می باشد.

 

برای کرایه خودرو در اصفهان و اطلاع از مدارک مورد نیاز کلیک کنید

 

مکان هایی دیدنی اصفهان که می توانید با اجاره خودرو در سعادت رنت تجربه کنید. 

جاذبه های دیدنی اصفهان
 

پیشنهاد ویژه سعادت رنت برای شما که می خواهید خودرو اجاره کرده و به گشت وگذار در شهر اصفهان بپردازید، بازدید از مکان های تاریخی این شهر است. در زیر به نمونه از آنها اشاره شده است.

میدان نقش جهان 

میدان نقش جهان آثار به جای مانده از دوره صفوی است که مرکز حکمرانی شاه عباس بوده است. بناهای اطراف این میدان هر کدام خود به تنهایی جزو بناهای تاریخی و با شکوه اصفهان هستند که زیبایی این بنا را دو چندان کرده است. بازار قیصریه میدان نقش جهان مرکز تجارت این جذابه دیدنی است. میدان نقش جهان در مرکز استان اصفهان ساخته شده است. 

 

مسجد امام 


این مسجد جزو آثار تاریخی پر طرفدار در بین جهانگردان است. مسجد امام دارای 4 مناره است که معماری شگفت انگیز آن به زیبایی این مسجد افزوده است. کاشی کاری های فیروزه ای داخل مسجد بسیار معروف بوده و جزو نقطه عطف این بنا محسوب می شود.

 


سی و سه پل 

سی و سه پل اصفهان

 

سی و سه پل ، پلی تاریخی که بر روی رودخانه زاینده رو ساخته شده است. سی و سه پل دارای ۳۳ دهانه، ۲۹۵ متر طول و ۱۴ متر عرض است و بدین ترتیب، طولانی‌ترین پل بر روی زاینده‌رود به شمار می‌رود. 

کاخ چهلستون 


کاخ چهلستون در شرق خیابان چهار باغ پایین واقع شده است. این بنا دارای 20 ستون است که به دلیل انعکاس ستون ها در داخل حوض روبه رو این بنا، تعداد ستون ها دو برابر به نظر می آید به همین دلیل چهلستون نامیده می شود.


 

اجاره خودرو روزانه در اصفهان


شما مشتریان عزیز اصفهانی باید برای اجاره خودرو روزانه، باید حداقل 5 تا 6 روز قبل ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید تا شرمنده شما نشویم. اجاره روزانه خودرو در سعادت رنت از روزی 99 هزار تومان آغاز می شود که می توان گفت این قیمت بسیاری عالی است.
 

مدارک اجاره خودرو
 

برای اجاره خودرو های بدون راننده داشتن مدارک زیر الزامی می باشد

شرایط سنی مورد نیاز برای اجاره 

 • داشتن حداقل سن 20 سال 

گواهینامه رانندگی 

 • گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

اسناد شناسایی مورد نیاز

 • نیاز به مدرکی برای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده 
 • کارت شناسایی معتبر

شرایط پرداخت کرایه و ودیعه نقدی (دیپوزیت) 

 • پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری
 • پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد
 • مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود

 

خدمات شرکت سعادت رنت به مشتریان 

اجاره خودرو بدون راننده
 

 • خودرو تمیز و نو بعد از هر سرویس 
 • ارائه خودروی جایگزین در صورت نقص فنی
 • خدمات امداد جاده ای در هر نقطه از شهر اصفهان 
 • تحویل خودرو در شهر اصفهان و عودت در همان شهر
 • ارائه پوشش بیمه خودرو های اجاره ای 
 • ارائه صندلی کودک و تجهیزات مسافرتی
 • تجهیز خودرو ها به خدمات اینترنت Wifi
 • کیفیت بسیار بالا فنی انواع خودرو ها
 • بیمه مسافرتی کامل برای تمام خودرو ها

 یکی از خدمات مهم شرکت امداد رسانی به مشتریان عزیز است. اگر خودرو شرکت در هر یک از شهرهای اصفهان و اطراف آن، دچار مشکل فنی شود، نماینده شرکت کمتر از یک ساعت امداد رسانی رایگان کرده. اما اگر مشکل فنی خودرو رفع نشود شرکت کمتر از 24 ساعت به صورت رایگان برایتان خودرو جایگزین می کند.

 

همکاری با ما 


سعادت رنت دارای شبکه ای گسترده در کرایه خودرو در بیشتر شهرهای ایران است. اگر در شهر اصفهان زندگی می کنید و مالک خودرو هستید، می توانید با اجاره خودرو خود، به راحتی از آن در آمد زایی کنید. سعادت رنت از همین حالا شما را دعوت به همکاری می کند. وارد صفحه همکاری با ما شده و پس ثبت نام می توانید در شهر اصفهان به عنوان نماینده فعال کار خود را آغاز کنید. تمام خودروهای ما توسط نماینده های فعال در شهر اصفهان به مشتریان تحویل داده می شوند. افرادی که علاقمند به همکاری با سعادت رنت می‌باشند می‌توانند بصورت همکار تجاری در این شرکت فعالیت نمایند.

همکاری با سعادت رنت

همکاری با ما