ون بنز ویتو

خودرو ون

1 نظر 5.0
A/C M 3 6+1

کمترین زمان اجاره ون 5 ساعت میباشد

اجاره ون بنز ویتو

اجاره ون بنز ویتو

اجاره ون ویتو به صورت دربستی برای مهمان های کاری و تشریفاتی شما انتخاب مناسبی است. این ون به دلیل شکل ظاهری لوکس بیشتر برای تشریفات مورد استفاده قرار می گیرد. شما با اجاره ون ویتو با راننده، دیگر نگران هیچ مسئوولیتی در قبال تصادف و خسارت ندارید تمام مسئولیت های خودرو اعم از تصادفات و جرایم رانندگی بر عهده خود راننده می باشد. ون ویتو دارای فضای داخلی بسیار شیک است که برای مهمان ها و مسافران شما راحتی در سفر را ایجاد می کند. برای اجاره ون مورد نظر خود حداقل یک هفته قبل از سفر خود با کارشناسان ما در تماس باشید و خودرو را رزرو کنید

شرایط اجاره ون ویتو با راننده 

 برای اجاره ون بنز ویتو نیاز به ارائه هیچ مدرکی نداشته و خودرو بدون ودیعه و چک به راحتی اجاره داده می شود. باید به این نکته توجه کنید که کمترین زمان اجاره ون ویتو در اختیار 5 ساعت می باشد. 

تمامی رانندگان شرکت افرادی مجرب هستند که به امور تشریفات نیز آشنا می باشند. هزینه بنزین خودرو به عهده خود راننده می باشد. جای خواب و خوراک راننده نیز به عهده مسافرن است که هم می توانند برای راننده تامین کنند و یا می توانند نقدی پرداخت کنند. 

معرفی اجمالی ون ویتو 

چراغ‌های بزرگ و نسبتاً کشیده نشان از برند مرسدس بنز است. جلوپنجره‌ خطی با نشان تجاری مرسدس بنز این ون را بسیار زیباتر کرده است. فضایی بسیار بزرگ و جادار در قسمت عقب یکی از ویژگی های برتر این ون است. در واقع این موضوع بستر بسیار مناسبی جهت شخصی‌سازی و اعمال تغییرات لازم جهت تغییر کاربری خودرو را نیز فراهم ساخته است.

ون ویتو دارای 5 یا 6 صندلی بسته به نوع سفارش‌گذ اری در قسمت عقب کابین است که مانند چیدمان رایج در تمامی ون‌ها به صورت ردیفی قرار گرفته‌اند که اصطلاح دارای سالن VIP است که توسط مالک طراحی و ساخته شده. علاوه‌بر این سیستم صوتی و تصویری حرفه‌ای، نمایشگر LCD، کولر، سیستم گرمایشی، پوشش چوبی کف کابین، پوشش چرم و جیر سقف و ستون‌ها، صندلی‌های چرمی با دوخت لوزی، تنظیم برقی صندلی‌ها، نورپردازی حرفه‌ای کابین، پور USB و خروجی برق مجزا برای سرنشینان از جمله تجهیزات و امکاناتی است که برای قسمت عقب این خودرو درنظر گرفته شده است.

 

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 38 + 15