هیوندای اکسنت

خودروهای دبی

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5
  • 2 تا 8 روز : 129 AED روزانه
  • 9 تا 20 روز : 120 AED روزانه
  • بیشتر 20 روز : 110 AED روزانه

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

اجاره اکسنت در دبی

اجاره اکسنت در دبی در دسته ماشین های اقتصادی و قیمت مناسب قرار دارد که می توانید روزانه با پرداخت کم تر از 200 درهم آن را رنت کنید. سیستم فنی مناسب و فضای داخلی راحت در کنار قیمت مناسب این خودرو در دسته ماشین های محبوب رنت خودرو در دبی قرار داده است. سعادت رنت امکان این را فراهم آورده تا بدون نیاز کردیت کارت و پرداخت به صورت ریالی و یا ارزی خودرو موردنیازتان را از یک شرکت ایرانی با مجوز رسمی رنت کنید. با سعادت رنت هر خودرویی که می خواهید می توانید از ایران رنت کنید. 

اجاره اکسنت در دبی از طریق تماس تلفنی و یا سایت امکان پذیر است. کپی مدارک از طریق واتسپ و یا ایمیل برای ما ارسال خواهد شد که در صورت تایید آن ها رزرو نهایی می شود. امضای قرارداد و تحویل اصل مدارک در دبی انجام خواهدشد .متصدی ما مسلط به زبان فارسی و انگلیسی هست پس خیالتان از بابت زبان آسود باشد. 

خودرو اکسنت کارواش شده و فول بنزین به شما تحویل داده خواهد. اجاره هیوندای اکسنت در دبی دارای  بیمه پایه و محدودیت کیلومتر 200 کیلومتر  روزانه  است. شرایط و مدارک لازم در زیر نام برده شده است که قبل از رنت خودرو حتما مطالعه کنید.

شرایط اجاره خودرو اکسنت در بی

  • حداقل مدت زمان اجاره ماشین اکسنت در دبی 2 روز است
  • کیلومتر متر مجاز روزانه 200 کیلومتر 
  • اصل گواهینامه بین المللی
  • تصویر ویزا
  • تصویر پاسپورت

هیوندای اکسنت  از تجهیزات امنیتی بالایی برخوردار است که می توان به  6 کیسه هوا، ترمز ضد قفل (ABS)، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی (ESC)، سیستم مدیریت پایداری (VSM)، هشدار دهنده‌ی فشار باد لاستیک‌ها (TPMS) و ... اشاره کرد. 

مدارک خودروهای اجاره ای در دبی 

در زمان تحویل خودرو یک برگ قرارداد با اطلاعات درج‌شده کامل به شما تحویل داده می‌شود که این برگه حکم مدارک خودرو را دارد و در صورت نیاز برای ارائه به پلیس این برگه کافی است. حتماً همیشه آن  را همراه خود داشته باشید.


هزینه تحویل اجاره اکسنت در دبی

تحویل و عودت خودرو بنا به درخواست شما در هرمکانی از دبی انجام خواهد شد و هزینه ترانسفر به عهده شما می‌باشد.
در صورت تحویل یا عودت خودرو در شعبه GVC  هزینه ترانسفر رایگان می‌باشد.


هزینه سالک:

دوربین های موجود در بزرگراه شیخ زاید به ازای هر بار تردد، 5 درهم هزینه سالک را برای شما ثبت می کند. سعادت رنت این هزینه را از مبلغ دیپوزیت مشتری کسر می کند. این دوربین ها در دیگر اتوبان ها و بزرگراه های دبی نیز هزینه سالک را ثبت می کند. 


 

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
حداکثر سرعت (km/h)
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی
سیستم تهویه
سیستم صوتی
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها